Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelöltél már meg a Facebookon...

Jelöltél már meg a Facebookon olyan távoli ismerőst, akivel egyáltalán nem tartod a kapcsolatot, egy sort sem írtál neki azóta sem, esetleg nem is kedveled?

Figyelt kérdés
Akkor miért jelölted ismerősnek? Hogy több legyen?
2020. márc. 1. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem jelölgetek külföldről, de engem viszont jelölgetnek külföldiek van amikor elég sokan. Nem mindenkit jelölök vissza. A kamut, afrot, arabot egyböl törlöm meg tiltom is.

Egyébként szeretek beszélgetni, ismerkedni új emberekkel meg jó ha van sok ismerősöm.

2020. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó pont kivételével mindenkim ilyen. AZ utolsó pont ("nem is kedveled") meg érdekes, mert ő jelölt be.

Nem használom a FB-t semmi egyébre, csak a közvetlen rokonokkal való üzenetezésre, nincs is követettem/követőm, mert nem teszek fel semmit sem.

2020. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet hogy kedvelnek, de ezt páran egy hellóval sem jelezték a jelölés, és néha 5-10 évvel az utolsó találkozás után. Szerintem csak ismerősgyűjtők.
2020. márc. 8. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!