Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elhagynál egy járt utat, egy...

Elhagynál egy járt utat, egy járatlanért? Milyen esetben?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Ha a járt úton folyton rosszkedvű, nyomott vagyok, és értéktelennek érzem magam.

2020. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az igazi fejlődés a kísérletezésből adódik. A járt út a komfortzóna, a járatlan út pedig az, ami azon kívül esik.
2020. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló alapján leírtak szerint döntöttem és még rosszabbul jártam ha mondhatom így. Nehéz kérdés másként döntenék-e, de remélem, hogy a mostani nagyon rossz állapotból hamarosan kijövök és megérte a döntés.
2020. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3.


Az első vagyok, és sajnálom, hogy így alakult, de az alaphelyzetbe is belefásultál volna egy idő után.


Szerintem addig kell váltani, amíg jó nem lesz egyszer.

2020. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Laylah ***** válasza:
Igen, ha a saját elképzelésemet jobbnak, vonzóbbnak tartom a saját magam számára.
2020. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
El. Volt például egy munkahelyváltásom, ami utólag rossz döntésnek bizonyult, 6 hónap után felmondtam, de még így sem bánom egyáltalán, mivel ha nem próbálkozok, akkor nem tudom mi lett volna, akkor folyton azon rágódtam volna, illetve bele is fásulok.
2020. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármikor, ha a járatlan út több lehetőséget kínál. A komfortzónánál kevés károsabb dolog van az életben, sosem szoktam hagyni, hogy beleragadjak.
2020. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, a vége mindig ugyanoda való visszatérés lett.
2020. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, úgy körülbelül 2019 eleje óta folyamatosan ezt teszem.


Egyrészt mert pokolian éreztem magamat a régiben, másrészt mert úgy éreztem, az adottságaim veszendőbe mennek.


Más kérdés, hogy közel se értem még révbe, igen sokat kockáztattam és rettenetesen sokat vesztettem is. :(

2020. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!