Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Hajas Lacinak...

Szerintetek Hajas Lacinak vagy Zsidrónak milyen lehet 1 havi keresete?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 23:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Mert szerinted a fodrászok ismerete a megvilágosodás kulcsa?
2020. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Ostoba vagy, nem vitatkozom veled.

Részemről a vita lezárva.

2020. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Semmiféle vita nem volt. Te mindenkit megdobáltál szarral, mi meg kérdeztük mi bajod van, de nem tudtál rá válaszolni.

Fodrászok. Hajakat vágnak. Hajakat festenek. Szerinted melyik magaslatokba kellene helyezni az emberiség összességének képessegeit tekintve ezt a teljesítményüket?

2020. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

23#: Fix hogy az 56%-os szarral dobálózó majom válaszoló fejből vágja azt is hogy Győzike melyik porontya éppen mit reggelizett ma reggel, vagy hogy Fekete Pákó épp melyik celeb vetélkedőben lóbálja kipixelezve a farkát...


Azért vicces hogy pont a celebek érdektelen, tartalom nélküliségét ismerő akárki-bárki osztja az észt arról ki a proli.


De most jól bekövetem facebook-on a femina.hu-t, meg a nőklapját, meg a borsot, és jóóó művelt leszek a celebek szarságaiból :D


alig várom hogy az éppen aktuálisan futó csillag születik remake "tehetségkutatóban" megforduló noname senkikről kapjak részletgazdag beszámolókat.

Épp hogy van a kiskutyája, épp kit vendégeltek meg a Mokkában, épp miért van életközépi válságban...

Oly' művelt leszek, hogy csak na!

2020. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

De amúgy kíváncsi lennék mi lenne, ha én egészségügyi dolgozóként elkezdenék híres neves orvosokról kérdéseket kiírni, és aki nem ismeri őket hallomásból se, azt leproliznám.

Valszeg én lennék a köcsög sznob, hisz orvosokat, kutatókat, tech cégek vezetőit nem "általános műveccség" ismerni.


De a SZTÁÁÁR FODRÁSZOKAT!!!! Hát ássa el magát aki nem nyálazgatja a trendi női magazinokat, és nincs rákattanva minden este fél 8-kor az Aktívra (az még megy egyáltalán? Talán 2009-ben ültem utoljára ilyen "riportműsoros" dolog előtt).

2020. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

De azért fogadjunk, hogy 56%-os véglény olyasmiket posztol facebookon, hogy "A mai világ olyan sekélyes, és csak a buta, közönséges dolgokra vevő!!!4!!!!44"


Mert a fodrásszalon tulajdonos random akárkik istenítése az nem felszínes, sekélyes dolog...


Utóirat: A csoki szoláriumok tulajdonosát se ismerem, a nagyon felkapott belpesti műkörmösöket sem ismerem, és a Való Világ stylist-jait sem ismerem. Brühühü...

2020. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Pedig engem tényleg érdekelt volna mit ért azon, hogy "letett valamit az asztalra" még rá is kerestem a névre, de azon kívül, hogy fodrász, meg hogy olyan fodrász akinek fodrászatai vannak, még annyit találtam, hogy le is tudta írni hogy kell hajat vágni, meg hogy énekelt Szandival egy Nagy Duett nevű műsorban. Én csak nem értem, ebből melyik olyan kiemelkedő teljesítmény, amiért elismerést érdemelne, vagy amiért ismerni kellene őt másoknak is. Ismerek remek kőműveseket, festő-mázoló szakembereket, kézműveseket, tervezőket, orvosokat, karbantartókat, pedagógusokat, akik mind kiemelkedőek a maguk területén, csomó közhasznú feladatot látnak el, rengeteg ember életén segítenek, és tökre senki más nem ismeri a nevüket, csak akiket személyesen is ismernek.
2020. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Csak pár észrevétel:


"melyik magaslatokba kellene helyezni az emberiség összességének képessegeit tekintve ezt a teljesítményüket?"


Bazz nem csak fodrász, hanem saját szalonjai vannak, illetve iskolái, emellett a szakmában magasan elismert szakember.


Ha nem a Nagy Duett kötötte volna le a figyelmed, hanem utánaolvastál volna a Wikin és a saját oldalán, akkor láthatnád, hogy nem egy nagy nemzetközi versenyen szerepelt jól, például VB 7. helyezet.


2006. augusztus 20-án a Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje kitüntetést kapta a fodrász szakma határainkon túl is elismert kreatív műveléséért, illetve oktatói tevékenységéért.


Gondolom neked ez se kiemelkedő teljesítmény.

Mutasd meg a nagy kőműves ismerősöd, aki bármilyen díjat vagy bármit fel tud mutatni!


"Fix hogy az 56%-os szarral dobálózó majom válaszoló fejből vágja azt is hogy Győzike melyik porontya"


Sajnos ez nem jött be, nem tudom.


"De most jól bekövetem facebook-on a femina.hu-t, meg a nőklapját"


Helyes, legalább addig se a büfögéseiddel zavarod az embert.


"híres neves orvosokról kérdéseket kiírni"


Ettől nem félek, hogy ilyen megtörténik.

Ha mégis, biztos nem fogok a kérdés alá odaokádni, ahogy te:


"Oszt akko ezek kik, valami repperek?"


Tudod én szeretek utánaolvasni dolgoknak.


"Pedig engem tényleg érdekelt"


Dehogy érdekelt, akkor elolvastad volna.


Szerencsétlenek.

2020. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Az egész kérdés a "keresetükre" van kihegyezve és ez a probléma.
2020. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Sokat kerestem őket,de nem találom a híres emberek közt őket.
2020. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!