Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez ellen mit lehet tenni?

Ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ha a párom aki elhízott az utóbbi időbe és állandóan kint van a feneke vagy az alsó nadragja. Vettünk új nadrágot, de ő csak csípő nadrágot vesz, mert ő a hasára nem húzza fel... 😑Mondtam neki, hogy akkor vegyen fel hosszított felsőt, de ő azt nem szereti.. 😑 Mar kapott hozentrogert is, de természetesen nem használja. Nem tudom mit tehetnék, mert engem nagyon zavar és nekem ez mások előtt nagyon kellemetlen.

Mit csinálnatok, ha a helyemben lennétek, amivel megtanulja hogy ne legyen kint a feneke. Ja és 37 éves.


2020. márc. 7. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
"Hallod Józsi, engem nagyon zavar, hogy kint van állandóan a sgged, és nekem ez mások előtt nagyon kellemetlen."
2020. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahányszor kint a segge, dugd bele az ujjad!
2020. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dobj bele aprót, majd kezdd el verni a hátat, hogy benyelte a pénzed. Akkor biztos észreveszi magát.

Most őszintén mit? Mondd hogy k.va gáz, mert tényleg az.

2020. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!