Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen, egy INTJ nőnek?

Milyen, egy INTJ nőnek?

Figyelt kérdés
Nem érzitek magatokat, különcnek sokszor sok, marhaságot hallottam bezzeg, nem tűntök annyira furának. És amúgy szerintetek jó lenne egy MBTI Facebook csoport nem csak INTJ-knek ?

2020. márc. 14. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Redditen nèzz körbe. Nekem van egy INTJ baratnom, jot szoktunk okorkodni a hulyesegeken.


INTP

2020. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindenki furának tart. Sosem voltak igazi barátaim. A szociális készségeim a nullához közelítenek. Érzelmi szempontból tehetetlen vagyok. Mintha kulturális szakadék lenne köztem és az összes többi ember között, mindenhonnan kilógok. Állandóan magányos és meg nem értett vagyok.
2020. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Különcnek érzem magam, tini koromban sosem tudtam beilleszkedni.

Most már, hogy túléltem a tinikort elkezdtem alkalmazkodni, így már kevésbé tűnök "furának". De még így is különcnek érzem magam.

Egyébként létezik már MBTI facebook csoport asszem szellem szikrák néven. Én viszont örülnék egy külön INTJ vagy legalább NT csoportnak. Az INFJ-knek már van saját csoportjuk.

2020. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

INTP vagyok, de barátnőm lánya INTJ .

Ő is úgy van a dolgokkal, nem zavarja, hogy kilóg a sorból.


Szerintem pedig jobb is, hogy nem állunk birka sorba s a számunkra megfelelő személyekből álló kis baráti kört hozunk létre.


Kicsi korom óta hidegen hagynak a vulgáris dolgok, emberek.

Én élvezem, hogy más vagyok.


Sok minden érdekel, megmozgat. Főleg alkotás, kísérletezés terén.

Több művészeti ágon is alkotok, nőként a szerelést és barkácsolást is szeretem.

Sokan egyiket se nézik ki belőlem ránézésre, mindig azt hiszik titkár vagy valami ügyvéd vagyok.


😅Egyik nap bementem személyesen egy étterembe panaszt emelni, mivel mosogatós drótot talált meg a szám a pizzába...

Végig sértve számat véresre.


Kihivattam főnököt, felkeltem, nyitottam a táskámat erre mondja "ha eladni jött nem érdekel"

Én: dehogy eladni...hoztam vissza az önök áruját - oda dobtam neki - bontsa ki hátul, ne a vendégek előtt.


Helybe kibontotta... Én szóltam...

Pizzában a drót véresen.


Nem győzött bocsánatot kérni.

Megmondtam, máskor várja meg mit akar az ember és úgy utasítgassa vissza...



De vissza térve:

Kisebb létszámban jó, ha vannak azonos alap személyiségek, nagyobb létszámban viszont nem.


Attól hogy van egy közös dolog, az nem azt jelenti, hogy jó lesz.


Ugyanez igaz pl a mensára is...


Hiába vagyunk 130felettiek... Ahány ember annyi egyéni mentalitás, személyiség, EQ ...stb.

Kifejezetten taszító volt számomra sok ember ott, hagytam is.


A személyiség alapokon kívül sok környezeti tényezők és miegymás alakítja az ember teljes személyiségét.


Fb... Nem unják már az emberek?


27/N

2020. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Egy INTJ-nek le kéne vágnia, a 16 MBTI-típus mennyire rossz közelítése az emberi személyiség sokféleségének.
2020. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 - Mint ahogy azt a kisiskolásszintű sarokkövét is a történetnek, hogy nem egy az egyben az emberi személyiséget vizsgálja, csak típusokat, amiken belül millió egyéniségnek van helye bizonyos visszatérő minták között... -.- Vagy azt, hogy a teszt azt vizsgálja, hogy milyen mechanizmus alapján döntenek egyes karakterek, ami megint csak nem a komplett személyiséget fedi le, hiszen ugyanazzal a mechanizmussal is el lehet érni más eredményt, és két eltérő mechanizmussal is ki lehet lyukadni ugyanott.
2020. márc. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A facebook, ahol a csoporttagok a személyazonosságukkal vannak fent, nem a legjobb mély és őszinte beszélgetésekre. Jobb erre egy anonim fórum, annak a szövegmegjelenítése is átláthatóbb idő szerint. Javaslom erre ezt a fórumot:


[link]

2020. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenhonnan kilógok, de ez kb 8.-ig zavart csak. (Mondjuk szerintem az is közrejátszik, hogy én nem csak simán INTJ vagyok, hanem 90-100% introvertált is.)
2020. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tizenévesként egy gyötrelem volt, így a harminc felé közelítve viszont egyre jobb. Még mindig fura vagyok, de már nem zavar, ha emiatt rosszul látnak mások, illetve megtaláltam a közegem.
2021. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!