Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Külföldön élők! Más országokba...

Külföldön élők! Más országokban is ennyi szakértő van (Facebook nethuszár, mindenhez is ért), mint itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nyilván azokhoz szól a kérdésem, akik ismernek több országot is.
2020. márc. 16. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ez nem a magyarok dnsében van külön mint spéci faj ismertetője, nem csak a magyarok okoskodnak :D

Mindenütt akadnak ilyenek 🙂

2020. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a magyarok gyökerek, más országokban is előfordulnak hülyék. :D
2020. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Azért nem ennyi. Vagyis másmilyenek. Ami a magyarra kifejezetten jellemző:

1) Nagyon-nagyon érzelmi alapú. Elolvassa a cikk címének felét, és már egyből hőzöng, hogy börtönbe vele, kivégezni. A kedvencem, amikor a hír szerint "L. Mikelandzsenó" megkéselt valakit, és a kommentekben mindenki agyonveri. Élőben érdekes módon nem találkozom ilyen bátor emberekkel!

2) Mindenki ért mindenhez. Itt gyakorin is szoktam a saját szakterületem kérdéseire válaszolgatni, de mire odaérek, már érkeznek válaszok, és nagyon meggyőzően magyaráznak olyan emberek, akiknek nyilvánvalóan semmi közük a témához, csak írnak valamit, ami akár logikusnak is hangozhat. És ha én is válaszolok, akkor az úgy tűnik, mint ha csak egy vélemény lenne a sok közül.

3) Az győz, aki hangosabb. Vagy téged vernek pofán, vagy te mást. Ez mondjuk más országokban is előfordul, de azért nem a fejlett országokban.


Annyira gyűlölöm ezt a mentalitást, hogy azt el se tudom mondani! És kifejezetten tudatosan, nagy odafigyeléssel kell elérnem azt, hogy ne sodródjak az árral, ne csatlakozzak én is hőzöngő okoskodó proli tömeghez.

2020. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Bocsánat,

*Mikelandzseló

2020. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon katasztrófa a fórum-kultúra.

Az emberek a frusztrációjukat kiélni járnak kommentelni.

2020. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Egyesult Kiralysagban is ez megy.

Csak menj fel a BBC hiroldalara, azokhoz a cikkekhez, ahol kommentelni is lehet.

Egyszeruen az elettol is elmegy a kedve az embernek.

2020. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ez megy, ám nekem az a meglátásom, hogy a magyarok különösen ostobák.
2020. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ami most megy a koronavírussal kapcsolatban, az valami beszarás.

Ennyi hülye embert, inkább nyomtam volna ki a szemem.


Köszi a válaszokat

2020. márc. 17. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!