Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire van tele most a...

Mennyire van tele most a Margitsziget?

Figyelt kérdés
Kocogás szempontjából. Köszi a válaszokat előre is.

2020. márc. 18. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Ne érdekeljen, maradj otthon. Mindenkinek ezt kellene tennie, akinek nem kell dolgoznia.
2020. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Maradj otthon.

Nem olyan létfontosságú most a Futika.

2020. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Maradj inkább otthon, vagy keress TÉNYLEG félreeső helyet, ahol nincsenek emberek (pl. erdő, távolabb a várostól).
2020. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát sajna az elmúlt pár napban több gyógyszertárat és boltot kellett már végigjárnom, ami járvány szempontjából jóval aggályosabb mint a sziget, mert nemcsak magunkról de a 80 éves apukámról is én gondoskodtam aki a város túlfelében lakik. Szóval... egy kis futika kéne nekem, persze csak akkor, ha nincs tömegnyomor.
2020. márc. 18. 10:19
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4

Épp ezért írom, menj ki akkor a városból, és lehet futni, hegyet mászni, kirándulni. Ezt fogom tenni majd én is hétvégente, de a Margitsziget és egyéb zsúfolt helyek most nem ajánlatosak szvsz.

2020. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Adom az #5-ös hozzászóló véleményét. A népszerű szabadidős kültéri helyek offosak. Fuss ki a városból. Tegnap pl. vonatról láttam egy lányt, hogy a falutól kb. 5 km-re lévő vasút melletti tisztason tornázott. A kutya nem volt ott rajta kívül.
2020. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

"Hát sajna az elmúlt pár napban több gyógyszertárat és boltot kellett már végigjárnom"


És ezért még több olyan helyre akarsz menni, ahol még több emberrel kerülhetsz kontaktusba. Teljesen logikus...

2020. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"És ezért még több olyan helyre akarsz menni, ahol még több emberrel kerülhetsz kontaktusba. Teljesen logikus..."


Nem akarok emberek közé menni. Ezért tettem fel a kérdést. Ha nem érdekelne, akkor már kint lennék és tojnék az egészre.

2020. márc. 18. 10:56
 9/17 anonim ***** válasza:

Ahol laksz, ott az utcán nem lehet?

Tegnap voltam futni és a 3,5 km alatt találkoztam vagy 10 emberrel, azokat is általában messze kikerültem, mert nekem is eleve úgy kényelmesebb.

2020. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A belvárosban lakom, tele vannak az utcák még a járványhoz képest is, áruszállítók, autók fent parkolnak a járdán. Emberek jönnek mennek, vásárolnak. Utca felejtős.

Még abban gondolkodom, hogy éjjel megyek ki. Köszi a normális válaszokat.

2020. márc. 18. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!