Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha bevezetik a kijárási...

Ha bevezetik a kijárási tilalmat, akkor fogorvoshoz elmehetek?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor állítólag be fogja vezetni a kijárási tilalmat. Ameddig tart ez a tilalom, addig egy családból csak egy ember mehet ki az utcára bevásárlás alkalmából.

Nekem április 2-ára van időpontom a fogorvoshoz fogkő leszedésre. Oda szerintetek el lehet majd menni?

Már nagyon jó lenne oda elmenni, mert október óta van fogkövem és azóta egyéb okok miatt nem tudtam elmenni. A neten azt olvastam, hogy a fogkő miatt a fogam akár ki is hullhat. Ilyen esetekben is érvényes a kijárási tilalom?


16 éves vagyok. Nem szeretném, ha kihullana a fogam.



2020. márc. 18. 16:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem azt neked le fogják mondani.
2020. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Hogy hogy nem mondták még le ezt neked? A fogkihullás nem életbevágó szerintük, én a fájó fogammal se tudok mit kezdeni,...talán a köreztisemnél, de az eddigi higiéniájáról hallva, nem tudom, merjek-e próbálkozni...ki tudja, ki volt ott előttem.

mennyire durva a fogkő? az én eddigi dokim le se szedi nekem, de sógornőmé is ilyen

2020. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

csak akut eseteket fogad minden fogorvos.. még a magán orvos is. Esztétiaki beavatkozás, műtétek elhalasztva!


Nekem pénteken húzták ki a fogam, ma jelentkeztem be, mert fáj még mindig a helye.. azt mondták szedjek rá fájdalomcsillapítót.. azt 1 hét múlva beszéljünk javult e

2020. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Már most sem mehetsz ilyen okból! Pont a héten vezették be, hogy az egészségügyben csak a sürgős eseteket lehet ellátni. Ez a fogorvosokra is vonatkozik, a magán rendelésre is, nemcsak az állami ellátásra. A hétfői volt a türelmi nap, amikor még lehetett menni, keddtől már nem fogadnak senkit. Jelenleg csak gyulladt foggal vagy baleseti fogsérüléssel lehet hozzájuk menni. Minden más okkal várni kell, amíg véget ér a vészhelyzet.
2020. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 October15 ***** válasza:
21%

A fogkő miatt kihullik a fogad? :D Hogyan? Ezt magyarázd el kérlek. Amúgy fogkő kb egy hét alatt vissza tud termelődni szóval ilyen alapon már senkinek nem lennének fogai.


Állítlag? Ki állította? A GYK-n pár megélhetési rettegő? :D Nem lesz attól a fogkőtől neked semmi bajod, plánen em fog kihullani a fogad. Kijárási tilalmat meg nem fognak bevezetni egy országban ahol nincs állami kézen élelmiszer tartalék. [Az nem kijárási tilalom, hogy 234256 kivételtől eltekintve maradj otthon. :D ]


Ha az orvos nem mondta le akkor valószínűleg meg lesz csinálva. Én is mostanság voltam [már a coro na na na na na bekerülése után]. Az olyan vizsgálatokat amik viszonylag zsúfolt helyen, veszélyeztetett személyzettel stb zajlanak lemondták. Lásd a transzplantációs listára való felvételhez szükséges góckeresés. Szerintem hamarabb fogok megdögleni szervelégtelenségben mint, hogy neked kihulljanak a fogaid. :D :D

2020. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Az én fájó, gyulladt fogam nem érdekel senkit...még talán menthető lenne, de most nincs fogmegtartó kezelés
2020. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
amúgy mehetsz orvoshoz, DE meg van határozva, hogy milyen gondokkal. És ez tökre kiborító, mert akkor meg felhalmozódnak a kezdeti fázisban nem kezelt esetek, durvább verzióban
2020. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Így van, nem kell ehhez kijárási tilalom, oda már most se mehetsz, nem fogadnak, nem csinálják meg.

Ez abszolút nem minősül sürgős esetnek.

2020. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Úgyis le fogják mondani addigra, most csak sürgősségi ellátás van a fogorvosoknál is. Páromnak is kedden lett volna időpontja tömésre, hétfőn felhívták hogy van-e fájdalma, stb, mert ha nem sürgős eset, akkor lemondják az időpontját és kap majd későbbit, ha már nem lesz járvány. (Magándoki.)
2020. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Holnap bezár a fogászat ahol a szüleim dolgoznak, mert a törvény bezárat minden magánorvosi rendelőt.
2020. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!