Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amióta a felvásárlási rohamok...

Amióta a felvásárlási rohamok folynak, volt már arra példa, hogy vevők összekülönböztek vagy összeverekedtek?

Figyelt kérdés
Én továbbra sem vásárolok fel dolgokat eszement mennyiségben. Amikor meglátok valakit, hogy tolja ki a bevásárlókocsit 10 db egyforma konzervvel, meg ugyanennyi csomag vécépapírral, mindig eszembe jut, hogy ha a szemem előtt pakolná el az utolsó darabokat valamiből, amiből én is venni akarok, én bizony belenyúlnék a kocsijába és kivenném. Volt már ilyenből konfliktus?
2020. márc. 18. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Én csak utólag háborgok... Ma például egy zacskó rizs volt a polcon, az is kiszakadva. Csomó más dolgot is elvittek, csak a drága maradt. Mire hazaértem annyira felhúztam magam, hogy izomból odabsztam a rizst az asztalra úgy, hogy szétfröccsent az egész a konyhapulton. Rohadtul unom, hogy sem munkám, semmi és akkor még ezek miatt az ostoba szarfszúak miatt is szívok.
2020. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
A környezetemben nem, remélem máshol/máskor sem. Nem ennek van itt az ideje...
2020. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: De annak sem, hogy fölösleges összevásárolgatással hiánytermékeket generáljunk, és másokat felstresszeljünk.
2020. márc. 18. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Itt egy sima fizetés utáni hétvégén is előfordul, hogy a nyugger betolakszik a sor elejére, mert "nem vette észre", hogy a másik 10 ember is sorban áll. Aztán ő sértődik meg, ha felhívják a figyelmét, hogy hol a sor vége.

Panaszkönyvet kér és csapkodja a pulthoz, mert nem ingyen kapott szatyrot egy 300 ft-os bugyihoz.

Nem is nélkülözhetetlen dolgot árulunk, csak ruhát és lakberendezési termékeket.

(Bolt nevet inkább nem írok.)


A szomszédos multiban mindennapos a szóváltás. Verekedés még nem volt.

2020. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Én ma a boltban voltam szemtanúja, ahogyan a kasszánál az egyik nő elkezd kiabálni a mögötte állóval, mert az túl közel állt hozzá. A pénztárossal is úgy beszélt aztán, hogy bizti őrrel vezettették ki.


Helyileg Vácon.

2020. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Én még nem láttam konfliktust itt. Bár láttam Facebookon egy videót, hogy Amerikában a wc papírért milyen tolongások és verekedések vannak.
2020. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: Hogy kell rákeresni?
2020. márc. 18. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Egy sima átlagos hétvégén is szokott lökdösődés verekedés lenni a boltokban, én már láttam 2 nyuggert összeverekedni tavaly az utolsó csirkemellfilén. De volt hogy egy másik nyugger tologatta nekem a kocsiját, a sokadik szép kérés után rákiabáltam és félrelöktem a kocsiját.
2020. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

A hus pultnál balheztak mert kivolt irva hogy fajtankent 3kg max a vihető fejenként.


Jo így legalább másnak is jut.

2020. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!