Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy míg az...

Miért lehet az, hogy míg az ismerőseim mindig fel tudják találni magukat (még ebben a járványos helyzetben is otthon), addig én csak unatkozok?

Figyelt kérdés

Most a héten például, amikor nem annyira tanácsos elmenni itthonról, nekem a napjaim sör ivásból meg biciklizgetésből állnak, elmegyek biciklizni egyet napközben és ennyi a nap. De azt nem mondhatom, hogy túlzottan le tudnám magam foglalni. Az ismerőseim viszont mindig csinálnak valamit, még ebben a helyzetben is. Élik az életüket, dolgozgatnak, minden napra akad valami teendőjük. Így aztán totál selejtesnek érzem magam mellettük, hogy én itt vergődök meg unatkozok, míg ők dolgozgatnak meg jóég tudja miket csinálnak, de alapvetően mások mindig, minden helyzetben fel tudják magukat találni.

Az meg nekem nem tartalmas időtöltés, hogy beüljek a tv elé megnézni egy filmet meg a számítógépen játsszak, ilyen dolgokkal én nem tudom feltalálni magam. Ismerőseim inkább dolgoznak, egész álló nap meg ilyenek


24 éves vagyok mellesleg, ők is ilyen 20-25 év közötti korosztály


2020. márc. 21. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Otthon is fel tudják magukat találni, hobbi (otthon végezhető), vagy gondolnak a jövőre. Nyelvtanulás, ez-az, rengeteg dolgot lehet csinálni nemcsak TV-n filmeket nézni. Sütés-főzés, utánanézni különféle dolgoknak melyekre eddig nem volt idő, rendet rakni, házkörüli dolgokkal kapcsolatos teendők, lakásban ezt-azt megszerelni stb...
2020. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha NEKED a SÖRIVÁS idötöltés, akkor igen nagy baj van veled!

Kezdj el olvasni (neten is lehet találni), informálódni (Wikipedia - rengeteg témát tudsz találni), tanulni nyelveket vagy egyebet (sok ingyenes oldal van), minden jobb, mint az alkoholizálás.

2020. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 axon199 válasza:

Sörivás a legjobb időtöltés

nem is kell más hobbi után nézni

2020. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!