Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem kellene a külföldön...

Nem kellene a külföldön dolgozó magyarokat ideiglenesen kizárni innen?

Figyelt kérdés
Nem hiányozik, hogy behozzanak ide vírusokat.

2020. márc. 21. 17:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
25%

De kéne.

De úgysem fogja fel senki, értetlen banda...

2020. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem véglegesen lezárja a határokat, úgyhogy ennyi volt.
2020. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Hidd el, semmi pénzért nem mennék vissza Magyarországra.
2020. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Innen?

A gyakorikerdesek.hu-rol? 😂

2020. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4: Magyarországról. Gyakorikérdésekre úgyis fel tudnának jönni VPN-nel, bár az sem lenne hülyeség.
2020. márc. 21. 18:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Már le kellett volna.

Az olszoktól már nem kellett volna hazaengedni senkit.

2020. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Próbáljuk ki. Kib_szlak mondjuk az Ausztriai határra, aztán hajrá, élj meg a határzár idejére ahogy tudsz. Se házad, se munkád (hisz ezért is indultál haza), se TB-d, nyelvismereted a munkához elegendő... Ja, és azért a családodat is lásd már el, aki a határnak ezen a felén vár.
2020. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Remélem, hogy ezt csak valamiféle poénból kérdezted, mert ha nem, akkor baj van a kis fejecskéddel.
2020. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Kedves #7

Azokat az embereket se "b-szta" ki senki külföldre, hanem önszántukból mentek ki... Aztán, hogy megjelent a vírus itt felénk is, egyből tömegesen akarnak haza jönni. Mint ha eddig nem tudták volna, hogy terjed, már rég haza jöhettek volna, ha akarnak. Szóval annyira nem értem a felháborodásodat! :D Ja és hozzá tenném, hogy én sem zárnám ki őket Magyarországról, hisz ezzel még nem tudtuk volna elkerülni, hogy itt is megjelenjen a vírus, hisz turisták is gond nélkül bejöhettek az országunkba, akkor nehogy már a magyar ne jöhessen haza...

2020. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Mint kulfoldon dolgozo magyar, akinek megszunt a munkaja, muszaj volt visszajonnom.

Hidd el nem akartam, ez volt az utolso dolog, minden mast probaltam. Es most a szobamban ulok, meg a hazban sem mozgok, a wc itt van mellettem, maszkban megyek ki,


Inkabb a hataron tenylegesen tesztelni kellene az embereket valahogy, mert tolem csak annyit kerdeztek, hogy voltam-e olaszorszagban. A csaj a sorban elottem vegig kohogte, megis beengedtek, szoval ha eddig nem is volt bajom, tole tuti elkapta mindenki a repulon.


Szoval bocs,

de amugy nagyon sok turista volt itt ez ido alatt, szoval nem miattunk van az egesz!

2020. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!