Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetségesnek tartjátok, hogy...

Lehetségesnek tartjátok, hogy ez a pánikkeltés és a karantén a koronavírus miatt csupán egy társadalmi kísérlet?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 13:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
29%

Nevezhettek nyugodtan konteosnak, nem erdekel, mert en inkabb megkerdojelezek mindent amit el akarnak velem hitetni.

Ugyanis az igazsagot nem tudjuk.

Csak azt tudjuk amit a tv vagy az ujsagok, a media kozol.

Mi csak azt "tudjuk" amit tudatni akarnak.

Szoval te nem jelentheted ki, hogy tudod az igazsagot.

Es az a legszebb az egeszben, hogy az emberek nem is veszik eszre, hogy milyen nagy mertekben mossa az agyukat a media.

Legjobb pelda a panikvasarlas. Aki itt panikvasarolt, az mar a media befolyasa alatt van, ha tetszik ha nem.


Egy konteos

2020. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
72%
Igen, tuti.
2020. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
27%
Nem kajálom be, hogy a világon bármelyik kormánynak fontos az emberek egészsége. Ez kizárt. Ha nem az egészségünkért hozták ezeket az intézkedéseket, akkor mi másért? A kontroll miatt. A vírus csak ürügy.
2020. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
63%
Ne tőlünk kérdezd ezt meg - kerülő utakon, - hanem azoktól az emberektől, akik belehaltak a pánikkeltésbe! Ja! Azokat se kérdezd már!...
2020. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
62%
58% Nagyon jól tolod, de ezek után úgyis mennek vigasztalódni majd a mindenegybenblogra és a tudásfájára.
2020. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
43%

Nem, totál nem az. Mindenhol, minden országban beválik?

Nem hinném?

2020. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
65%
Látom sok itt a hiszékeny ember, azért nem kell mindent elhinni amit mondanak gyerekek. 9/11-ről is hazudott eleget az amerikai kormány, hogy megszállhassa az olajmezőket, itt sincsen ez másképp. WHO az meg vagy teljesen alkalmatlan a feladatának ellátására, vagy direkt hozta ilyen helyzetbe Európát. Kérdem én, hogy akkor miért fizetünk milliárdokat az ilyen szervezeteknek?
2020. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
81%

#19: Ne haragudj, de miért kéne a köznépet annyira ellenőrizni és miért ne lenne máshogy megoldható? Sok országban már önként adnak DNS-t az emberek, hogy hátha megoldódik nekik köszönhetően pár régebbi bűnügy. A konteóitok szerint minden kütyüvel folyamatosan lehallgatnak és bárkit eltüntethetnek, aki sokat tud. Akkor mégis minek kéne most más?

És ja, valóban a mi érdekünkben nem ártan egy kicsit komolyabb ellenőrzés. Jelenleg gyakorlatilag mindenféle kamu hírt előlehet adni igazként ás bárkit átlehet verni. A vírussal kapcsolatban meg arra képtelen egy csomó ember, hogy felfogja, hogy léteznek vírusok a természetben és néha pár hónapra, hétre ellehet ülni kicsit csendesebben.

Ja, meg hát elég sokan a kézmosást és zsepihasználatot sem bírják.


#21: Azt mondod, hogy megkérdőjelezel mindent? Mindezt úgy, hogy a konteós oldalakat nem? És kijelented a médiáról, hogy mennyire átmossa az emberek agyát, de a konteós oldalakról nem?

A pánikvásárlók tényleg jó példa. A világhelyzete oldalon pl. sok állítólag média által nem befolyásolt emberke adta elő, hogy ők bizony betáraztak, mert befog ütni minden. Ők büszkén állítják, hogy nem mossa át az agyukat a média... Most, akkor velük mi a helyzet?


#25: Köszi! Amúgy érdekelnek a konteók, bírom is egy részüket. A dyatlov incidens pl. kifiejezetten érdekes, Tiboru pedig kifejezetten jó cikkeket ír. A világhelyzetét és mindenegybent bekövettem, de igazából csak röhögni.

2020. márc. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#28


21 vagyok. Es elismetlem amit irtam, mert latom a szovegertessel itt is gondok vannak. Meg azzal, hogy ha valaki ir 5 mondatot, abbol rogton megallapitod, hogy milyen ember.


"Ugyanis az igazsagot nem tudjuk.


Csak azt tudjuk amit a tv vagy az ujsagok, a media kozol.


Mi csak azt "tudjuk" amit tudatni akarnak"


Ez volt a mondanivalom lenyege. SEHOL nem irtam, hogy a konteos oldalakat nem kerdojelezem meg. Azt irtam, hogy mindent megkerdojelezek amit a mediaban olvasok, a konteos oldalak a media resze. Konteos oldalakon nagyon sokszor torlik a kerdeseimet, mert valahogy kenyelmetlen nekik is, ha valaki kerdez.

De mindegy.


Es sose allitottam, hogy aki hisz konteokban az nem agymosott.


Mellesleg, meg apamtol megtanultam, hogy legalabb 2-3 honapra elegendo tartos elelmmiszer legyen otthon, plusz legalabb 3 honapra elegendo megtakaritas, meginkabb 6 honap, mert sose tudhatod, hogy mikor tortenik valami veled.

Ez az alap allapot kellene, hogy legyen.


Szoval meg mindig azt mondom, hogy aki panikvasarolt, az agymosott.

2020. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Világméretű kísérlet? GRATULÁLOK ÉSZKOMBÁJN! Pffff...
2020. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!