Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van egészen kis korotok...

Nektek van egészen kis korotokból emléketek? (Pl.2-3-4 éves korotokból)

Figyelt kérdés
Azt nondják 3 éves korból nem sok marad meg az embernek. Sőt szinte semmi. Nekem viszont rengeteg emlékem van 3 éves koromból, sőt előttről is. És olyanok, amiket anyukám alá is támaszt, h tényleg úgy volt. Stb

2020. márc. 27. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valami nagyon homályos dereng pár hónapos koromból. A fények és alakok szintjén valami minimális. Mikor meséltem anyának a fény árnyalatát és az alakokat, akkor egyértelműen rávágta, hogy igen, abban a szobában aludtam sokat és a jellegzetes fény a szalagfüggöny miatt volt, amit a másik függöny sárgásan vert vissza.


Az utána következő emlékem az, mikor valahol húznak valami havon a végtelenben. Állítóleg mikor másfél éves voltam, nővérem akkori párja elvitt valahova és szánkóval húzott végig a mezőn. Ezt is utólag tudtam meg.


Minden más már határozottan 3 éves korom utánról rémlik, mert akkor költöztünk be a városba.

2020. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
Igen van sok emlékem
2020. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A családi nyaralóból tisztán emlékszem a narancssárga csörgős függönyre, ami a konyhaajtón lógott. 3 éves lehettem, mikor eladták a nyaralót.
2020. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy pár van.
2020. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért nem értem az ilyet, mert ha nem vagyok tudatában annak, hogy hány éves vagyok, amikor történik, akkor nem tudok emlékezni, hogy az anyaméhben ez történt.


Emlékszem, mi volt 7 évesen, mert 7 évesen tudtam, hogy 7 éves vagyok.

2020. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak kb. 7 évestől van, de nagyon gyér, inkább 9-től van több.
2020. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Legrégebbről 3-4 éves koromból van emlékem. (pálcika emberek rajzolása nintendo játékokból, homokozóban elástam a sapkámat mert nem tetszett, egy aranyos lány kötötte be a cipőmet mert én nem tudtam, kifli volt a jelem az óvodában, egy szemüveges gyerek akivel mindig rajzolgattunk, egy Szirom Niki nevű szép lány akivel játszottam, stb)
2020. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem több emlékem van 1 éves korom előttről. Mindkét szulomrol 1-1, főképp eriksoni fejlődéssel van összefüggésben, ezek kihatással is voltak az életemre sokszor.egy csomó embertől megkaptam, hogy ez lehetetlen kb, de amikor bekerultem onktesen egy pszichológiai tanulmányba (az egyetemem által), akkor mondták, hogy ez lehetséges és nincs benne semmi földöntúli 😀
2020. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, viszonylag elég sok.

Emlékszem például, hogy mikor még a járókában aludtam, akkor egy visszatérő folyamat volt nálam, hogy az éjszaka közepén mindig felébredtem, elkezdtem anyát szólongatni a szomszéd szobából, aki erre átjött, átvitt magához és így mellette aludtam végig az este további részét.

És ezt egy időben rendszeresen csináltuk.


26/F

2020. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De nektek valaki ezt megmondta, hogy hány évesen csináltátok?
2020. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!