Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem merem felvenni az...

Miért nem merem felvenni az idegen hívást?

Figyelt kérdés

Tudom, sokaknak az lesz a válasza, hogy "hát vedd fel", de ez em a jó válasz.


Nem tudom h,ogy miért, de valamiért nem emrem felvenni. Fogalmam sincs, hogy miért, egyből 200 lesz a pulzusom, görcsberándul a gyomrom, és hagyom kicsörögni..


Ma is volt egy szám, ami (aki) már 4-edjéra hív, de nem merem felvenni.


Magyar a szám, 30-as, rendes 7 jegyű, biztos valaki akar valamit.. Csak hát ugye az is zavar, hogy nem tudom, hogy honnan tudja a számomat.. csak anyám apám sé nagyapám tudja. meg a nővérem. ENNYI..


17/l...


2020. márc. 27. 19:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Többször is előfordult már az elmúlt évek során, mindegyiknél vagy anya hívta vissza, vagy hagytam kicsörögni mindet..
2020. márc. 27. 19:38
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi volna, ha írnál egy sms-t, hogy bocs, de idegen számot nem veszel fel, írja meg, hogy kicsoda és miért hív.
2020. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

pszichológus


Gondold el, régen a vezetékes telefon ki se jelezte, hogy ki hív.

2020. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a neten a számnak.
2020. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóképpen vagyok.


Nálam ez gyermekkori traumára vezethető vissza.


Félek, hogy valami rossz hírt kapok.


Mikor kicsi voltam, idegen számról a szüleimet általában a rendőrök hívták, hogy a testvérem megint bekerült a börtönbe/olyan emberek hívták akiknek a testvérem tartozott, és próbálták nem túl kedves módon behajtani.


Így tudatalatt az idegen hívásokat én ezzel kapcsolom össze.


Nézz szét a múltadba, te milyen rossz élmény miatt félhetsz az idegen hívásoktól.

2020. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-mas. Jó, de "régen" kb 3 éves kortól vették fel a telefont a kisgyerekek, ha esetleg a nagyi hívta alakást, vagy csak úgy, hogy majd ha anyát ekresik ,akkor majd adja anyát.. De én kb 1 éve használok telefont, addig a szüleim nem tartották fontosnak ,hogy legyen.. Soha életemben nem vettem fel telefont, csak ha elmentett számként anya, apa stb volt az..



4-es. Azt hogyan lehet???

2020. márc. 27. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Csak a telefonnal vagy így? Ügyintézésnél, orvosnál stb személyesen nincs gond?

Hogy hogy egy osztálytársad se tudja a számod?

2020. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen csak telefonnal. személyesen minden oké.

Nálunk az osztályban csak azért van mindenkinek sim kártyája, hogy legyen mobilnetünk.. Minden messengerben intázünk. ott is telefonálunk.. Teljesen ingyenes..


Amúgy pesti vagyok, nem valami messzi falusi :D

2020. márc. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!