Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyári dolgozók! Ti dolgoztok...

Gyári dolgozók! Ti dolgoztok koronavírus járvány idején?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 21:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#8:

Savanyú a szőlő?

Érdekes, nálunk mindenki kap védőeszközt, fertőtlenítőt stb. Nem megdögleni járnak be az emberek.

Sőt én vagyok az egyik aki hozza Kínából ezeket a cuccokat, ha már a magyar piacon nem kapható pl. De nyilván én rohadjak meg... Ahogy azért is, mert ezeknek az embereknek amellett, hogy biztonságos helyen vannak, továbbra is van munkájuk és van fizetésük és jövő héten is kapnak majd bért.


#4

2020. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
8as, csak úgy érdeklődnék, hogy honná a tökömből tudod, hogy a 4es munkahelyén ni a szitu, hányan vannak az irodában, és a gyárban, és milyen messze vannak egymástól...
2020. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
igen. több nagyobb gyárnak dolgozunk beszállítóként. az autóipari megrendelések leálltak, de a többi termékre még van igény, így dolgozunk.
2020. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%
Na megint elkezdtek sírni a seggbuta sormunkasok. Csak tudnám ha olyan okosak vagytok akkoor miert nem ti ultok az irodaban. Ja mert tanulni meg küzdeni budos volt. Jo a langyos viz. :)
2020. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 MancsWolf ***** válasza:
59%
#14 Azért általánosítani nem kellene. Most ha mindenki tanul és marad -a te szavaiddal élve- segghülye. Akkor kit irányít az irodista? Az tény hogy egyik sincs meg a másik munkája nélkül. Melós nem megy semmire irodista nélkül mert termelne de kinek kit és mennyit na meg miből? Irodista meg beszerezne és eladna re kinek és mit ha nincs melós és nem termel? Egyébként idáig minden munkahelyemen találkoztam már s*eggh*lye irodistával aki okoskodni tudott de halvány lila fogalma se volt a folyamatokról , vagy éppen arról hogy egyáltalán mit is csinálunk.
2020. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
28%
14es mire ez a nagy pofa? Sokan tanultak mégsem tehetik meg h home office-ba toljak. Soroljam fel a tobb egyetemi diplomas allasokat h kik nem? Sztem vagy te olyan eszleny h tudjad kik azok akik igen magas egyetemi dipivel sem tehetik meg de jatszad csak a buta agyadat mert holmi ugyintezokent a legtobb az otthonrol tolja. Legtobbje nem diplomas max vmi okj. Ennyit errol. Mitol tobb egy irodai melos egy gepsoron levo melostol? Semmivel.Ahogy az egeszsege sem. A masik a home office nem ved semmilyen jarvanytol mert azert csak ki kell jonni a kecobol vmiert vagy aki nem megy sehova ugy gondolja ev vegeig ki sem mozdul? 😷🤣es az szted aldas h home office aki nem tanult dogoljon meg. Jo felfogas. Na pont emiatt erdemeljuk meg azt amit megerdemlunk. Egy ilyen helyzetben is nulla az osszefogas. Inkabb lenezzuk foldbe tapossuk a masikat. Nezzel le még tobb szaz olyan pozicioba dolgozo embert akik a munka jellegebol fakadoan nem tudnak egy 2 bites boven erettsegivel is ellathato home office-es admin munkat ellatni🤣
2020. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Irodista vok en is s elitelem a buta irodista kollega kijelenteseit. Minden ember egy ugyanaz a troger se nem tobb se nem kevesebb. Vagod?
2020. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nektek is megy a taps ahogy most a tobbi frontvonalon szolgálóknak👏👏
2020. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Hülyék vagytok.


En az első oldalon lévő valaszra reagaltam aki azon akadt fent hogy mi az hogy a kis irodistak otthonról nyomhatjak.


Nyugodj meg nem erettsegivel végezhető admin munkat vagy telefonalgatos hulyeseget dolgozok.


Pont hogy azert dolgozunk itthonrol aki tud, hogy azt is vedjuk aki nem teheti meg. Csak erdekes mikor ez a tema feljon mindig van egy ket idiota soron dolgozó barom aki azt hiszi hogy a home office egyenlő azzal hogy dolgozni se kell.


Mindegy, leszrom mit gondoltok. Olvassátok el a válaszokat az enyem elott talan felfogjatok miert irtam amit irtam.

2020. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Illetve még annyi hogy en is voltam anno sormunkas diákmunkan.


Vannak onnan is barátaim de hulye aki azt mondja hogy a sormunkasok között nem több az irigykedo es kevésbé intelligens ember. Ettol ersze nem azt jelenti hogy az o egészsége kevesebbet ér de azon kitudok akadni mikor egy sormunkas panaszkodik es pont azert sormunkas mert nem tanult semmit.


De tudod akinek nem inge... Csak ezt sokan elfelejtik. De puffogjatok csak :)

2020. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!