Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, mintha egy...

Más is érzi úgy, mintha egy katasztrófa filmben lenne a koronavírus járvány miatt?

Figyelt kérdés
Azt is le lehet írni ki melyik filmbe érzi magát a koronavírus miatt.

2020. márc. 28. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Nem érzem úgy. Úgy érzem egy videojáték előzményben vagyok, szóval feljegyzéseket készítek, hogy a túlélők ha jönnek lootolni a házamat tudják mi történt velem.

(Van 32 tekercs WC papírom.)

2020. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Hát akkor ez egy kicseszettül cringe katasztrófa film...


Azt érzem hogy nulla ráhatásom van az életemre, de ezt már évek óta érzem, úgyhogy nem új jelenség számomra.


Természetesen a lakbért továbbra is fizetnem kell, természetesen a boltban továbbra is pénzbe kerül minden, természetesen a hülye egyetem továbbra is határidős zh-kkal, beadandókkal, meg majd májustól vizsgákkal fogja szívni a véremet, de mindeközben még jól meg is köti a hatóság a kezemet, hogy mit csinálhatok a mókuskerék életemben azzal a rövidke szabadidőmmel.


A világegyetem legunalmasabb katasztrófa film díját is elnyerhetné ez az alkotás.


Mert egy Mad max féle világban legalább van lehetőséged kitörni. Ott megfogod a bézbózütőt, átütsz rajta hat darab százas szöget, rátekersz még egy kis szögesdrótot, és máris van lehetőséged érvényesíteni az akaratodat.

Persze mindenki más is ugyanígy van, de érted...

Nincs megkötve a kezed a civilizált élet kötelezettségeivel.


Akármennyire nem kényelmes egy katasztrófa utáni világban élni, ott legalább gyorsan, és célirányosan megteheted azt amit akarsz.

Kaja kell? Zsákmányolsz, seftelsz.

Zavar valaki? Leütöd, elkaparod.


Most meg miben ülünk? A büdös nagy tehetetlenségben, amíg a nyakkendős vízfejűek döntéseket hoznak a fejünk felett (mint a birkanyáj felett a juhász...).


Egy katasztrófa filmben nem az a helyzet hogy ülsz és várod hogy az operatív törzs még hányszor mondja hogy "már csak pár hét...".

2020. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22h. után kinézek, nagyon gyér a forgalom, így igen.
2020. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Az én életem eddig is egy nagyon gagyi katasztrófafilm volt, a vírus miatt én csak anyagilag esek vissza egy kicsit, amúgymeg egyedül voltam eddig is, de elfoglaltam magam és jó nekem ez így is
2020. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Es ez meg csak a film elso 15 perce nalunk. Remelem 90 perces regi tipusu film lesz. A kinai valtozat nehol kodositett, de a lakasokba bedeszkazos jelenet megmaradt. Az olasz vsltozat es a spanyol nagyon horrorisztikusra sikerult es mébg oknis csak a 30. percnel vannak.


Most en azt erzem...sokszor elmondtak az egyetemen es a kutatokbis, lesz ilyen meg az eletunkben. Most meg, hogy van csodalkozom tenyleg ennyire butak az emberek, mint valami hulye katasztrofafilm elejen?

2020. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Azon kívül, hogy a gyerekek nem járnak oviba nálunk az ég világon semmi nem változott! Ha nem tudnám mi van fel sem tűnne
2020. márc. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Én igen.
2020. márc. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

"Egy láthatatlan ellenséggel kell szembeszállnunk, Magyarország minden lakosa egy nagy erőfeszítést kell tegyen. Biztos vagyok benne, hogy senkinek nem lesz az élete egy darabig olyan mint a vírus előtt volt. Aki teheti maradjon otthon!"


Ez a néhány mondat az egész katasztrófa film összefoglalója, melynek címe az" Operatív Törzs sajtótájékoztatója"

2020. márc. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Kezdődött az utóbbi hónapok sok távolabbi katasztrófájával. Amazonas tüzek, Ausztráliai tüzek, óriási viharok,stb. Mi még viszonylag elvoltunk. Tettük a napi szokásos dolgainkat, aztán egyik napról a másikra változott meg minden. Egyik nap még alug győztem kiszolgálni a vásárlókat, néhány röpke nap múlva pedig elvitte a főnök a pénztárgépet, mert már alig jött be valaki, az utcán is egyre kevesebb embert láttam. Mindenhonnan betegekről, halottakról jönnek hírek, maszk, bezártság. Szó szerint katasztrófafilmben érzem magam.
2020. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én egy zombis katasztrófafilmben akarok szerepelni...
2020. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!