Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elhiszitek, hogy valaki...

Elhiszitek, hogy valaki elvitte az ötöst idehaza (2020)?

Figyelt kérdés

Nézzük az esélyeket 1:44-45 millióhoz. Mi alig vagyunk 10 millió alatt, szóval 1 emberre 4,5 megadott szelvény jutna.


Én akárhogy probálkoztam, elhitetni magammal, hogy most nyerek meg a családi számokkat is megjátszottam.

kettesnél több csak egyszer volt nekem vagy 15 éve mikor apámmal játszottam.



2020. márc. 29. 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vitték el, mi mozgattunk meg szálakat, hogy ideadják nekünk, így ebből is tudjuk az Új Világrendet építeni. Üdv,


a világkormány árnyékkormánya

2020. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát azt nézve, hogy csak egy valaki, meghogy az előző sorsolás sem volt oly töki, meghogy az állambácsi éhes, így kétlem, hogy 1 ember vitte el...
2020. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébkémt az ötöslottón az ötöst eltalálni olyan, mintha lenne egy kutya, ami másfél évente egyetlen egy másodpercig ugat, és neked azt kéne eltalálni hogy mikor fog ugatni. Euro jackpot esetében nézve három éves intervallumban kéne ugyan ezt kitalálnk. Igaz hogy mennyire lehetetlen? Persze van rá esély csak rettentően alacsony. (Amúgy nem másfél ha nem 1.4 év, de így érthetőbben hangzik).


Ha 7millió szelvényt adnak fel egy csábító nyeremény esetén egy hét alatt, akkor is csak 15.5% annak az esélye hogy valaki elviszi. Szóval mikor a nyeremény nem 3milliárd+, ennél jóval kevesebb az esély hogy valaki haza viszi a nyereményt.


Akik nem hiszik el hogy tényleg meglehet nyerni, azok tipikusan olyan emberekek akik hiányoztak valószínűségszámításnál annó. Felesleges csalni, MINDIG a ház nyer. A matek működik, nekik MINDIG jóval több bevételük lesz mint amit nyereményre kifizetnek. Pl kaparóson nevetségesen kicsi az esély nyerni, 5% annak az esélye hogy kis black jack kaparóson nyersz 1000 forintot. De nagyobb kaparósok sem különbek csak nagyobbak a számok. Pl bukszán 2 ezer forintra az esély 10%, 3ezer forintra 2%.

És akkor ha ez nem lenne elég valakinek akkor:

-black jack sorsjegyen 930 millió forint nyereményt fizetnek ki összesen és ehez társúl 1.5milliárd forint bevétel.


Ha nagyon szeretnéd utána nézhetek ötöslottó adatainak, de nevetséges lenne ott is a bevétel nagysága. Igen tudom ez bruttó bevétel, ebből sok minden lejön még, de mindenképp nyernek rajta.


Persze nem leszek álszent, mindig van feladva szelvényem ötösre, mert az esélyt nem szeretném elvenni magamtól, de eddig kettesem sem volt már lassan egy éve, pedig minden héten van szelvényem.

2020. márc. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😃 Akkor még lottózok


Szívesen olvasnék még az 5# storykat semmiből palota.

2020. márc. 30. 22:33
 15/17 anonim válasza:
Nekem ötöslottón a büdös életben nem egy találatom sem. Eurojackpoton harmadik alkalommal utaltattam magamnak nyereményt. Tehát én kb. hihetetlennek tartom, hogy Eurojackpoton szarabb lenne a nyerési esély. Elég, ha 5+1 tálatod van, és több százezer euró a nyereményed. És hát ugye 50 számból eltalálni ötöt könnyebb.
2020. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
El! Itt van egy video ami ertinti a temat: https://www.youtube.com/watch?v=0rhuqjdlvYU
2020. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Mi olyan hihetetlen ezen? A lottó szín tiszta matematika, szó sincs csalásról, nincs szükség rá.

Ez egy játék, ennek megfelelően kell hozzáállni.

Nagyon sok ember azt gondolja, hogy ha valaminek nagyon kicsi a valószínűsége, akkor az gyakorlatilag lehetetlen. Ez nem így van. Ha valaminek nullánál nagyobb a valószínűsége és elég sokszor „próbálkozunk“, akkor előbb-utóbb bekövetkezik az adott esemény.

2020. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!