Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kedvelitek az ázsiai...

Ti kedvelitek az ázsiai embereket?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
Visszaszámlálás vége, megérkezett! Köszönjük a részvételt.
2020. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem en amugy utálom az emberiségnek az alja sötét felét de szeretem a számomra fontosakat de teljesen közömbös vagyok az olyan idegenekkel akik nem csinálnak semmi rossz dolgot sőt általában próbálom a faji vallási es nemi dolgokat félre tenni ha azok nem extrèmek durvák (vallás fanatizmus, szexualis torzulás, fajiban általában nincs ilyen mert ott nem tud extrém lenni 😅😂 csak viselkedésben)


Szoval amugy ugy nem kedvelem az ázsiai embereket mert a társadalmi kultúrájuk eléggé rossz beidegződésű de szeretek/kedvelek 1-2 ázsiai embert mert normalisak jó fejek

2020. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%

9-es ebben qurva nagyot tévedsz! Nagyon sokat számit hogy hol születik az ember mert a kultúra a társadalom és a vallás az mind befolyásolja!!!

Lehetsz te európai/magyar ha te Japánban születtél ott is nevelkedtél szoval (tudsz japánul meg magyarul is) japan állampolgár vagy (de magyar származású) szinte Japánnak is érzed magad mert az ő társadalmukba születtél azokat az ételeket eszed amit ők azon a nyelven beszélsz írsz olvasol beléd rögzülnek az ô társadalmi normáik (meghajlád, hivatalos beszed forma stb)

Mig megint mas ha egy kelet ázsiai Amerikában született és él! Nagymértékben befolyásolja a személyiséget

2020. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
13: Nem hiszem, hogy értetted a válaszolót. Nem a szokásokról vagy az értékrendről van szó, hanem arról hogy az adott ember személyisége, hogy szimpatikus avagy nem, nem ahhoz kötődik, hol született. Egy japán is lehet jó arc, de lehet köcsög is. Nem a nemzetisége vagy a kultúrája dönti el.
2020. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%

Utolso szerintem te nem érted! Itt arról volt szó hogy a kultúra nem befolyásolja a személyiséget! Ebben nem értettem egyet vele!

Mert a kultúra társadalom + vallás erősen befolyásolja a dolgokat hiába! Itt nem a japanokrol van szó hanem ez csak egy példa volt mert a kultúra és társadalom teljesen más mint itt!

2020. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
60%
Igen mert teljesen másak mint a magyar emberek más hozzáálás más személyiség más kúltúra nekem tetszenek voltak már ázsiai barátaim azt kell mondjam róluk hogy meleg szívűek
2020. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Nekem nincs bajom a koreaiakkal sőt inkább imádom őket.

És ezzel le is zárult nálam a kör.

2020. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem van pár ázsiai ismerősöm őket kedvelem,de nem azért mert ázsiaiak.Nincs velük problémám.
2020. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Filippínókat ismerek, vannak köztük jó fejek meg gyökerek is, ez alapján nem ítélhetem meg az összes filippínót.

Japánokkal találkoztam párszor, ők szimpik voltak. Jónéhány közel-keletivel, ők inkább nem, de csak azért, mert nagyon nyomultak, és nem vették lapot. Bangladesiekkel meg pakisztániakkal, de ők jó fejek.

2020. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!