Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hajlandóak az...

Miért nem hajlandóak az ismerőseim velem Messenger hívásra? Kicsit beszélni szóban

Figyelt kérdés
Most, hogy a járvány helyzet miatt találkozni nem nagyon tudok velük, csak írogatni nekik, jól esne néha egy kis szóbeli beszélgetés is velük, de nem nagyon akarnak belemenni. A telefonálgatással, vagy velem lehet bajuk?
2020. márc. 30. 05:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy otthon vannak családdal és párjukkal és ezért nem akarnak, vagy pedig több emberrel is beszélnek chatelve és ezért nem. Sok oka lehet.
2020. márc. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha idősebbek, akkor már nem tisztán hallanak és nem olyan élvezhető a kapcsolat!
2020. márc. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A wcn ülve szoktak írni neked, de telefonálni már nem akarnak közben.
2020. márc. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A családtagok hallják végig a beszélgetéseket, azért nem. A lakásokban minden áthallatszik. Vagy a családi szgépet használják, ami közös, és a nappaliban van, ott is mindent hall mindenki.
2020. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1) családtagok hallják

2) nem szeretnek telefonálni

3) téged nem szeretnek (legalábbis hívásban nem kíváncsiak rád)


Ezek közül válaszd ki a neked tetszôt.

2020. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én speciel regényeket írok üzenetben de ha telefonálni kell azt utálom. Nem szeretem a hangom a telefonban ezért nem szeretem ha mások hallják :D és ja vékony falak. Azt se szeretem ha más hallja miről van szó
2020. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!