Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van millie bobby brown és...

Mi van millie bobby brown és finn wolfhard között? Bővebben lent↓

Figyelt kérdés
Szóval azt szeretném kérdezni, hogy finn wolfhard és millie bobby brown (ha valaki így nem tudja a stranger things sorozatból Mike és tizi) voltak valah együtt?sajnos nem egészen jó az angolok ezért nem tudtam erről olvasni, magyarul meg kerestem róla cikket de nem nagyon találtam. Abban biztos vagyok hogy most nincsenek együtt, de szerintetek volt valami valaha is köztük? Arról is olvastam hogy elvileg egyszer millie váltott neki h szerelmes belé és elvileg finn elküldte de erről se tudok semmit. Tényleg megköszönném ha valaki bármit tud erről akkor leírná. És szerintetek millie finnt vagy noaht (a sorozatban willt jatsza) szereti jobban? Az ezzel kapcsolatos témákkal kapcsolatban bármi jöhet, tényleg nagyon érdekel, és köszi ha elolvastad idáig❤️ (helyesírási hibákért bocsi mielőtt valaki ezzel kezdeni el foglalkozni, nyugi tudok írni:) )

2020. márc. 30. 22:54
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Most utánna olvastam neked egy kicsit amerikai cikkekben. Elvileg nem volt közöttük soha semmi, és szerintem egyéként nem is lesz. Millie egyébként együtt volt egy pár hónapig Jacob Sartoriussal de annak már vége van. De Finn-nek ezelőtt még nem is volt barátnője szóval ha Millie késszen is áll, Finn akkor sem áll még készen egy kapcsolatra:D még nagyon fiatalok. Most volt egy eset tegnap vagy pár napja, hogy Noah megosztott egy mémet az instáján, azzal a címmel, hogy ide jelöld meg azt a két barátodat, akik szeretnének ‘kavarni’, de nem vallják be egymásnak. Itt megjelölte Millie-t és Mike-ot, de szerintem ez csak poén, ha igaz lenne, nem kürtölnék szét az interneten:D Szerintem Millie Noah-val van jobb kapcsoltban, úgy tudom legjobb barátok:) Asszem ennyi
2020. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tolkien válasza:
0%
Szeretői kapcsolat
2020. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!