Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért írják ki facebookon a...

Miért írják ki facebookon a képekhez hogy "csak ma"?

Figyelt kérdés
Kb tegnapelőtt óta nagyom sok kitett (régi) képnél látom hogy azt írják "csak ma". Ez most mit jelent? Valami új kampány vagy mi?
2020. ápr. 2. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Aha,csak ma megmutatod milyen voltál fénykorodban.
2020. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt (lehet még van)plyan jatek hogy ösregi fotot kell kitenned aztan azzal kihivni ugyanerre egy ismerösöd. Ö is kitesz magarol egy ösregi képet es kihivja a kövi ismeröst. Es igy megy a hullam.

Igazabol az lett volna a celja hogy lehessen nevetni hogy "uristen igy neztem ki 10 20 eve", de ezt a jellegét màr elvesztette mert nem "brutal"képeket tesznek ki nevetni (pl amikor még körbevàgtàk a fufrut vagy trapezgatya volt divat stb) hanem vàllalhatokat.


Gondolom azert irjàk alà hogy csak ma, hogy amugy ki nem tenné magàrol csak a kihivas miatt nah most az egyszer

2020. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoval amik règen menö dolgok voltak azok ma viccesek lettek es indult ennek szellemeben egyetlen regi kepet kitevös jatek csak ugy a nevetés kedveert.

De nem bevàllalosak. Pl vicces lenne olyan is hogy vmi szexi csak kitenné hogy oviban meg fogatlan ku vasgyuro volt :), de szoval nem ugy jàtszàk ahogy a jatek valojaban lenne.

2020. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez elsején volt, "csak ma, azaz bolondok napján" és valami vicces kép.
2020. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*csaj
2020. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Én belefutottam abba, hogy lájkoltam egy ismerősöm ilyen "csak ma" képét, pedig fogalmam sem volt, mi ez. Aztán küldte, hogy 24 órán belül ki kell tenned egy képet, amit amúgy nem tennél ki, "csak ma" felirattal, és aki lájkolja, annak el kell küldened ugyanezt a "körlevelet".


Nem régi képet kell kitenned, hanem egy olyat, amit amúgy nem tennél ki, ez a játék lényege.

2020. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!