Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok rendőr van a pesti utcákon?

Sok rendőr van a pesti utcákon?

Figyelt kérdés
Budapest népszerűbb helyein (metró, hév végállomás, buszpályaudvarok) környékén mennyire van sok rendőr, akik megállítanak a kijárási korlátozás miatt? Fordult valakinél elő büntetés?

2020. ápr. 3. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én 3 hét alatt kb 5x voltam üzletbe (közeli 5 percre otthoról, Blaha), valamint 2x metrós helyen (Keleti és Örs) egyik alkalommal se láttam rendőröket. Aztán lehet csak én nem voltam figyelmes, vagy pont ebédszünetük volt.
2020. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet sok rendőrt látni, viszont aki nem jár tilosban, annak nincs szüksége ilyen jellegű információra. Ha viselkedik egy ember, akkor nem csesztetik, - ráadásul a rendőr is csak parancsot hajt végre, nem passióból igazoltat vagy intézkedik.
2020. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A külsőbb részén autóval látni gyakrabban, amúgy nem.
2020. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság csak futni mozdulok ki a Ferenc térre késő esténként, és a korlátózás bevezetése óta háromból három alkalommal körözött a tér körül rendörautó. Az autó tempója alapján ténylegesen azt nézhették, hogy van-e valaki a téren, de nem tudom, hogy hogyan reagálnának egy csoport emberre.
2020. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (2: nem járok tilosban, csupán csak érdekelt a dolog)

Szerintem ez nem bűn :)

2020. ápr. 3. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!