Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon elítélendő a jelenlegi...

Nagyon elítélendő a jelenlegi helyzetben kimenni sétálni?

Figyelt kérdés

1 hete nem voltam sehol csak egyszer boltban viszont nagyon szép idő van és kedvem támadt elmenni sétálni kimozdulni egy kicsit.

Nem Margitszigetre vagy Normafára gondoltam hanem egy kevésbé népszerű helyre.

Viszont ahhoz hogy oda jussak tömegközlekedéssel kéne menni (metró/villamos).

Természetesen felvennék maszkot és kesztyűt.

2 családtagommal mennék a távolságot másoktól betartanánk.

Szerintetek ez mennyire elítélendő/veszélyes a koronavírus szempontjából?



2020. ápr. 6. 14:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Kettesben vagy csaladostul lehet sétàlni! Csoportosulni nem! Állatot levinni sétáltatni is szabad. A lényeg, hogy az emberek ne tömegben legyenek.
2020. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Ilyen jó idõben senki nem birja sokáig bezárva.környezetemben ketten már bezakkantak emiatt.de ha kiirom facebookhozzaszólásokban,mindenki lehurrog.
2020. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

# 9/: nem igaz, hogy ennyire funkcionális analfabéta vagy!


Sehol senki nem kérte, vagy rendelte el, hogy otthon a négy fal között kell maradni!!!


SŐT! Direkt ajánlják a szabad levegőn mozgást. Séta, sport, kirándulás!

2020. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. Én is voltam :)
2020. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ez mennyire elítélendő/veszélyes a koronavírus szempontjából?"


Részemről semennyire.

2020. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#13: Komolyan nem lehet felfogni azt, hogy kerülni kell a többi embert? Erre tényleg az a jó megoldás, hogy valaki felszáll a tömegközlekedésre?


#9

2020. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nem feltétlenül kötelező elmenni a Margitszigetre, szerintem más opció is található a sétára, pláne a tömeg elkerülése végett. Legalabbis minimalizalni az emberekkel való érintkezés.

Viszont napok óta nem értem az embereket.. az a szenny, amit a média súlykol az emberekre, a folyamatos pánikkeltéssel sokkal rosszabb mintha az emberek higgadtsagat megtudnank őrizni. Miért is jó, hogy tulajdonképpen 1 hónapja pánikolnak az emberek emiatt a virus miatt?! Nem értem. Kicsit elvan ferdítve a tájékoztatás és bizony elég hiányos.

Könyörgöm.... a vírusok folyamatosan jelen vannak az életünkben. Senki nem mond azzal újjat, hogy ez egy vélhetően új vírus, mivel ez egyáltalán nem igaz. A koronavírusnak is több változata van, és hiúság lenne azt hinni, hogy ez fél éve jelent meg a világban.

Kérdezem én: mi is változik a korlátozásokkal? Vagy éppen mi változna azzal, ha teljes tilalom lenne? Mert ugye a korlátozás és a tilalom között vannak fogalmi különbségek. Rendben, a fertőződés lassulna, az emberek fellélegezhetnének. És ettől eltünt a vírus? Nem.

Szóval az embereket nem lehet bezárni. Elkell járni dolgozni, sétálni stb. Nem beszélve arról, hogy egyébként nem a vírus lesz itt a legnagyobb probléma, hanem az, hogy a fél ország munkanélküli lesz. Gazdaságilag igen rottyon lesz az orszag.

2020. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!