Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek valaki ki tudja...

Szerintetek valaki ki tudja deríteni, hogy hol lakok?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy sráccal,aki tudja,hogy melyik városban lakom,és azt mondta,hogy meg fog keresni.Szerintetek megtalálna?Azt mondta,hogy ip cím alapján simán megoldja,de hogy derítené ki az ip címem?Nagyon félek tőle,és mondtam,hogy álljon le,de nem.

2020. ápr. 9. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Kamuzik.
2020. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
visszaírsz, hogy: "ha nem állsz le a fenyegetéssel, akkor majd a rendőrség megkeres téged az IP címed alapján, mert feljelentelek zaklatásért és megfélemlítésért."
2020. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt meg is tudná tenni, az akaratod ellenére, az büntetőjogi karegória. Személyes adattal való visszaélés. Nem olyan egyszerű, de biztos sokan megtudják csinálni. Szakíts meg vele minden kapcsolatot és használj VPN-t, vagy olyan böngészőt amiben van beépített VPN.
2020. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az IP címed kb bárki tudja de abból lakhelyet meghatározni csak úgy nem lehet.
2020. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most az van,hogy letiltottam facebookon,de viszont attol is félek,hogy valahogy feltöri,mivel a gyerek eléggé okos ilyen téren.
2020. ápr. 9. 16:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy okos, csak löki a rizsát. Az IP cím semmit sem jelent, max településre lehet vele szűrni, de az se pontos. Engem például jellemzően a szomszéd városba tesz, de van hogy Tatabányára, ami kb 50 km-re van. De Békéscsaba is volt, ami minimum 100.
2020. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szerintetek mi alapján lehet kideríteni?

Amúgy igen,igazatok van,köszönöm az eddigi válaszokat,ment a zöld mancs mindenkinek!:D

2020. ápr. 9. 16:23
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha tudja hogy néz ki a házad, google maps-el meg tud találni xD
2020. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ipcím aktuális net-központra mutat, vagy hasonlók, abból semmi nem derül ki. Ha valódi nevet tudja, esetleg valami tudakozóban kereshet, ami feldobja a címet is neki, vagy ha valami kép alapján a környéket be tudja azonosítani amit megosztottál olyan képre gondolok például.

Ha még próbálkozik, azt írd neki amit előttem írtak.

Kétlépcsős azonosítást állíts be, belépéskor kérjen SMS kódot is a telefon.

2020. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
És ha ki tudja deríteni? Csönget az ajtódon, te pedig elküldöd a francba. Ha tovább nyomul, rendőrt hívsz. Ezen kell annyit kattogni?
2020. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!