Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a kampányfilmről?


2020. ápr. 9. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik, csak szomorú, hogy sok ember szemét fel kell nyitni, mennyire fontos a takarítók munkája, és inkább lenézik ezt a tevékenységet. És nem csak az alacsonyabb iskolai végzettségűek mennek takarítani, ismertem diplomásat is.

Egyébként mikor nem volt más lehetőség, én is takarító voltam, pár hónapig,A jelenlegi főállásom mellett is elvállaltam a cégnél, plusz pénzért. Nem szégyen a munka.

2020. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy ez nem egyértelmű és már erre is 'érzékenyítő' kampány kell.

Én a mai napig emlékszem az általános sulim egyik takarító nénijére, és most is köszönök neki, ha néha összefutunk az utcán, pedig már nagyon régen voltam iskolás, pláne általános 😊

2020. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Szomorú. :(

(Tudom,mindenki ezt írja.)

Kampányfilmnek vacak.

2020. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy azt veszem észre, hogy a takarítókat alapvetően megbecsülik és normálisan állnak hozzájuk.


Volt lakótársam szállodában dolgozott, az ottani takarító ismerőse jött hozzánk is 1-2 havonta, ugyanúgy beszélgettünk vele, fizettük a munkáját stb. De a cégünkhöz bejáró takarítóval is teljesen normálisak vagyunk, senki nem nézi le, szinte "kolléga".


Vannak emberek akik lenézik más munkáját meg vannak akik nem. Ezen kampányfilmek sem változtatnak. Illetve sajnos fordítva is sokszor igaz, hogy sokan okot is adnak arra, hogy a munkájuk lenézett, lealacsonyított legyen.


Inkább maga a videó kezdete elszomorító, hogy gyerekként mindenki arról álmodik mi legyen, ehelyett a többség csak céltalan, átlag "hangya" lesz aki termeli a pénzt a rendszernek.

2020. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Végre valami, ami által felhívjuk egymás figyelmét arra, hogy talán értékelni kellene a másikat, a másik munkáját is. Csak tényleg az a baj, hogy ez nem természetes, hanem fel kell erre is hívni a figyelmet (Tisztelet a kivételnek).
2020. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!