Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatja az ember,...

Honnan tudhatja az ember, hogy kinek, mennyit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit a járvàny ideje alatt elküldtek a munkahelyèről. Sok barátja volt, mindenki jól szórakozott vele. Ami a lényeg, hogy mikor elküldtèk, akkor a barátai úgy nyilatkoztak róla, hogy megérdemelte, mert nem végezte jól a munkáját.Ami szembetűnő volt nekem, hogy bár a főnökei elégedettlenek voltak vele szemben, de mikor én láttam, akkor a munkával kapcsolatban tevékenykedett. Ilyen időszakban elküldeni. Nem valami szerencsès döntès senki számára.


Van olyan pasi is, akinek mindene megadatott. Okos is, van szép családja, barátai, de akár mèg a barátaira is féltékeny tudna lenni. A kèrdésem az, hogy honnan tudhatja az ember, hogy a másik szemèlynek valójában mit is jelent? Milyen helyzetek kellenek hozzá?


2020. ápr. 10. 00:24
 1/2 A kérdező kommentje:
-t
2020. ápr. 10. 00:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés illetve a választ megírni rá nem egyszerű.

Az emberek nem szeretik a valóságot hallani és ezért nem is sűrűn mondják ki amit valójában gondolnak.

Ez afféle reflexként kialakúlt dolog.

Rengeteget tesztelgettem etéren.

Sok emberrel találkoztam már és sok helyen megfordúltam.

Nagyon kevés ember értékeli az öszinteséget.

Ezért aztán felvesznek egy szerepet egy karaktert.

Amikor már nem bírják ezt a karaktert életben tartani akkor szokott jönni a felismerés.

És innentől válik izgalmassá a buli.

Olyan dolgok is kicsuszannak amik addig nem stb.

Nyílván ha nincs jelen egy adott személy nem kell életben tartani a kitalált karaktert el lehet lazulni ezt tapasztaltad meg.

Értékeld ha valaki őszinte veled szemben nyers,és a szemedbe mondja a valóságot!

Ilyen emberrel érdemes barátkozni stb

Aki csak pozitív dolgokat mond neked mindíg

Hát te is tudod, hogy nem vagy tökéletes...

Szóval levágós hamar.

Egy olyan pszichológiai cselt szoktam alkalmazni, hogy elejtek egy morzsát ami valóság.

Most kreálok egy kitalált sztorit.

Pl fiú vagy van valami amit mondjuk nem szívesen osztasz meg másokkal de azért vállalható ha kiderül.

Ezt elhinted annak aki sokat érdeklődik

Aztán várod, hogy visszahalld. Megteheted kb 3 emberrel is.

Így tudod kb kategorizálni kinek miről beszélj.

Elég hamar vissza szokott jutni a fülembe szóval eddig működött.

Igazából csak nagyon kevés ember van akivel érdemes valamilyen kapcsolatot fent tartani...

Munkahelyen meg főleg.

2020. ápr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!