Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Richard...

Mi a véleményetek Richard Ramirezről?

Figyelt kérdés
Én az utóbbi időben egészen megkedveltem.(tudom hogy már nem él) Nem muszáj betegnek titulálni csak kíváncsi vagyok mások véleményére, hogy mit gondolnak egy szerintem helyes sorozatgyilkosról.

2020. ápr. 15. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nekem Ted Bundy vagy Dahmer jobban bejön.
2020. ápr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
37%
Egyik kedvenc sorozatgyilkosom. És szintén helyesnek tartom..nem is kicsit😀
2020. nov. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
49%
Szerelmem
2021. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most néztem róla egy dokumentum filmes sorozatot netflixen. Olvasgattam róla, hogy miért lett olyan amilyen.

Nem kevés dolog történt vele gyermekkorában ami miatt egy pszicho lett. A saját unokatestvere azt hiszem ő, a feleségét lelőtte Richard szeme előtt. Ő tanította Richardnak ezt azt gyerekkorában, hogy hogy kell ölni meg nőket erőszakolni(háborús veteran volt) miután látta ahogy megölte a saját feleségét az unokatestvere, ez után Richard teljesen kifordult magából. Ekkor valami total megváltozott benne.. Állítólag az anyja a terhesség alatt valami gyógyszert szedett de utóbbiban nem vagyok biztos angolul olvastam erről. 😅

Tény, hogy a fogaitól eltekintve, van benne valami helyesség, sárm. Lehet a haj teszi. Azért kegyetlen amiket művelt. A sorozat nagyon jól visszaadja mennyire rettegésben tartotta akkoriban az embereket.

A Cecil hotelben is megszállt egyszer. Tudjátok az a hotel az amiben történt az a rejtélyes gyilkosság ahol egy kínai nő meghalt egy vizes tartályba esett úgy, hogy az zárva volt.

2021. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Szimpatikus nekem
2021. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!