Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kim Taehyung (BTS) neve egy...

Kim Taehyung (BTS) neve egy ige is?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel gondolkodtam azon, hogy Taehyung neve egy is lehet. Az egyik beceneve az Tae és ha ezt megfordítom, akkor az jön ki, hogy eaT. Az eat angolul azt jelenti, hogy enni. Akkor Tae neve tényleg lehet egy ige?

2020. ápr. 15. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Én azon gondolkozom, hogy miért ilyen mániákusak a koreai zenét/együtteseket kedvelő kislányok?:DD
2020. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mániákus (jó kicsit), de ne legyél rasszista. És a többi válaszadónak is üzenem, ha lesznek, hogy senki ne legyen rasszista, mert ők is csak emberek és ok nélkül ne utáljunk senkit! Kérlek :)
2020. ápr. 15. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező!

Hát,ha így nézzük igen,lehet egy ige is,de ezt már meg is válaszoltad magadnak a kérdés végén.:)

#1 Azért a sok kpop rajongó közül nem mindenki mániákus. Például én is élek-halok néhány bandáért,vagy koreai zenéért,de nem vagyok mániákus.

De talán az elején lehet kicsit az voltam.xd Amikor az ember először találkozik a kpop al és megtetszik neki....

Lehet a kerdezővel is ez a helyzet.

2020. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Hidd el nem vagyok az.
2020. ápr. 15. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

#1 Nemnem, ez nem mániákusság, csupán valami durva álmatlanság agyszüleménye:D Amivel semmi gond! Hát hány ennyi és rosszabb "sületlenség" születik a karanténban, vagy amúgy..:D Csak ne keverd mindjárt a kettőt!


Amúgy szerintem is megválaszoltad magadnak. Én is ARMY vagyok, de én nem tudok egyetérteni azzal, hogy V neve evést jelentene.:( Akkor már inkább a Tea.:D

2020. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!