Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek szerint létezik tökéletes...

Ezek szerint létezik tökéletes gyilkosság?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ideje foglalkoztam krimikkel történetekkel. Olvastam rengeteget nyomozásokról. Igaz történetekről kúlönboző esetekről. Zodiákus, és még nyolc egyéb sorozatgyilkosokról olvastam. Mindeközben az évente eltűnt személyek listáját is követtem. Sok ember mondja hogy nincs tökéletes gyilkosság

2020. ápr. 15. 20:37
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Vannak olyan esetek ahol semmilyen bizonyíték és gyanúsított sincs. Miért próbálják cáfolni hogy nem létezik tökéletes bűntény mikor egyértelmű hogy van? A szemünk előtt van. Némely ember aki intelligensebben áll hozzá az adott bűnhöz amit elkövet akkor bizony meg tudja úszni.
2020. ápr. 15. 20:40
 2/26 A kérdező kommentje:
Félreértés elkwrülése végwtt nem készülök semmit elkövetni csak mindig is érdekelt engem ez a téma. :)
2020. ápr. 15. 20:42
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Persze hogy vannak. De szerintem jobb nem teljesen nyíltan hirdetni az ilyeneket mert a sok elborult ötleteket meríthet. Így is van elég példaember hozzá.
2020. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Elnézést a helytelen írásért. Szerintem ez egy nagyon megosztó téma :) kommentjeiteket előre is köszönöm :)
2020. ápr. 15. 20:43
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem létezik. A zodiákus, meg a többi gyilkos esetében még a rendőrség sem volt olyan fejlett, az eltűntek meg azért nem kerültek elő, mert sok esetben a rendőrség nemtörődöm módon állt hozzá.
2020. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló. A zodiákusnál igaz hogy nem volt elég fejlett a rendőrség viszont nem veszel figyelembe egy nagyon fontos részletet. Azt hogy bármikor is újranyitották a nyomozást a zodiákus sosem hagyott maga után nyomokat. Csak sejteni tutták higy ki az, de sosem volt bizonyítékuk elítélni.
2020. ápr. 15. 20:47
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A Zodiákus még egy olyan korban tevékenykedett, amikor a bűnüldözési technika meg eleve a szövetségi nyomozóiroda még messze nem volt olyan szinten, mint ma. De még távolabb is nyúlhatunk vissza a múltba, pl. az 1800-as évek végén híressé vált Hasfelmetsző Jack-hez.
2020. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ez is igaz! Viszont a zodiákus ügyét később is megnyitották. És a mai napig a mai teknikákkal sem lehet semmilyen dns nyomot találni a zodiákusról. Pedig egy rahedli akta és bizonyíték gyűlt össze.
2020. ápr. 15. 20:50
 9/26 A kérdező kommentje:
A huszonegyedik századi sorozatgyilkosokról is van egy lista és nem egy olyan személy van akit nem tudtak elkapni. Egyszerűen annyira óvatos volt és odadigyelt hogy nem hagyott hátra semmit.
2020. ápr. 15. 20:52
 10/26 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom ha az emberek képesek elkapni a gyilkosokat akkor ugyanúgy sikerülhet egy gyilkosnak is végrehajtania egy tökéletes bűntényt
2020. ápr. 15. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!