Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha le tiltom facebook-on...

Ha le tiltom facebook-on azokat az embereket, akik hűlyeségeket kűldenek, hogyan lehet úgy elő adni nekik hogy ne gondolják hogy le tiltottam hanem adatvédelmi problémára gondoljanak?

Figyelt kérdés

Tegyűk fel van egy ember aki mindenféle baromságokat meg oszt velem meg űzenetben is kűldi azokat,nem szeretném hogy azt gondolja hogy le tiltottam,hanem valami mást szeretnék mondani,/ki találni amit el is hisz habozás nélkűl.és nem gondolja hogy le tiltottam mert haragudni fogna.


Hogyan tudom be állitani hogy ne is tudjon I-Y-ember írni nekem űzenetet és az adatlapomra se tudjon írni.?


Légyszives segitsetek mert nagyon aggaszt a sok hűlyeség.


A helyesíràsi hibákért bocsi.


Legyen szép napotok


2020. ápr. 19. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha írni vagy küldeni szeretne neked valamit, akkor látni fogja, hogy tiltottad. Ezt nem tudod letagadni.
2020. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Tehát most felületesen ápolni akarod a kapcsolatot, mondván ne érezze, hogy gond van kettőtök között... De ugyanakkor unod is őt és le akarod tiltani. Ez elég képmutatásnak hangzik.


Miért nem írod meg neki simán, hogy ne írjon neked ilyennel kapcsolatban, és ezt üzenőfalon se tegye meg?

2020. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Messengeren van némítás, akkor nem küld jelzést ha ír neked, de mégse tiltod le. Asszem ha "figyelmen kívül hagyásra" rakod akkor meg az engedélykérések közé megy, akkor egyáltalán nem látod, csak az engedélykérések között. És akkor se tiltás, tehát tud neked üzenni, csak nem látod.


Ha nem akarod látni amit kitesz az üzenőfalára, akkor "unfollow", asszem magyarul követés kikapcsolása. Így ismerősök maradtok de a hírfolyamodban nem látod amit kitesz.


Azt hogy a te adatlapodra ne tudjon írni nem tudom van e rá lehetőség.

2020. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ismerem öket és finoman fogalmazva is meg sértődnének,nem akarom meg bántani öket.


Egyébként valami meg oldás erre sehogy sincs?

2020. ápr. 19. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd már el a #3-as választ, minden lehetőséget leírtak! Amúgy igen, még azt is ki tudod kapcsolni, hogy mások az üzenőfaladra posztolhassanak.
2020. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy korlátozott felhasználó. Az ismerősöd marad, de nem tud írni a profilodra, meg messengeren se. Amúgy miért nem írod meg az ilyen emberkének, hogy nem vagy vevő a hülyeségére? Sokkal egyenesebb.
2020. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyszüleimmel kellett ezt megtennem. Egy 70 feletti embernek hiába magyarázod, hogy nem vagy kíváncsi arra, amit küld, nem kell minden hülyeséget megosztani (ők pont, hogy az ilyen mindenegybenblogos kamu hülyeségeket osztogatták meg a falamon és küldözgették nekem, pl "minden háztartásban megtalálható az a fűszer, ami minden rákot gyógyít" és társaik...), de igazából nem is tudták, hogy mit csinálnak. Sosem volt számítógépük, nyugdíjas korukban kezdtek el facebookot használni, csak nyomkodtak össze-vissza, sokszor nyilvános posztban küldték el, amit üzenetben szerettek volna. Na náluk állítottam be, hogy ne tudjanak írni a falamra, mert baromi ciki volt, hogy az összes ismerősöm látja ezeket, ha épp nem ülök a facebook előtt és nem tudom azonnal törölni.
2020. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!