Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életetek, legcikisebb...

Mi volt életetek, legcikisebb pillanata?

Figyelt kérdés

Bármire kiváncsi lennék,hogy ne érezzem azt hogy csak nekem van,velem történnek cikis szívutáciok. Kórt és nemet is kérek.köszönöm előre is


Legyen szép napotok.


2020. ápr. 21. 14:30
 1/5 A kérdező kommentje:
*szituáciok
2020. ápr. 21. 14:30
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudok egy konkrétat kiemelni. Nagyon sok ilyen volt.


26 ffi

2020. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Egyetem első évében, még bennem maradt a demagóg lealacsonyított gyermeki megalázkodó stílus, és egyetemen, előadás elején, a tanárok el szokták mondani, hogy jegyzeteljünk, vagy elküldi-e az anyagot

Na, én pacekba megkérdeztem, ott 300 másik hallgató előtt hogy " el tetszik küldeni a diasort e-mailben, vagy jegyzeteljünk pontosan? :D Igazából mivel eü főiskolai karra jártam, nem volt úgy semmi, rendesek voltka a diáktársak, a haverokkal jót nevettünk, a többieknek fel se tűnt, mert kora reggeli ea. volt :D

Még gondolkodom főzés közbe hogy mik voltak. De igazából kevés, mert betegesen kontrollálom magam minden téren társaságban, még egyedül is sokszor.

2020. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyaralni voltunk bulgáriaban és mentünkegy városba ahol volt ilyen tetkós stand ahol olyan volt a tetkó hogy lejön pár fürdés után.A keresztanyám csináltatott és 6 éves fejjel én is akartam.Na en oda mentem egy pasashoz akinek olyan gatyája volt mint apámnak és elkezdtem rángatni a gatyáját lefele ezzel a szöveggel:Apa én is akarok olyat csináltatunk?!

Hát nem ő volt és nem is magyar volt és valamilyen nyelven elkezdett nekem halandzsázni apám meg azt hitte hogy el akar rabolni ezért jól beolvasott a csávónak.

Erdei suliba voltunk és a fiúkkal hülyültünk hajnali 2-3 óra fele.Éppen táncoltunk amikor az egyik barátnőm elesett en meg valahogy ráléptem a puncijára és annyira megijedtem hogy elestem mindenki előtt.

6 évesen küldtem a szerelőnknek anyám telójáról egy ilyen matricát:I love you és sok szívecske volt és még küldtem neki egy angyalkát meg sziveket mert azt hittem hogy apámnak írok.Képzelhetitek anyámnak milyen ciki lehetett ezt kimagyarázni es azóta is ő a szerelőnk és mindig felhozza ezt az esetet.

L

2020. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon vicces történet ugyan akkor kissé cikis is,.


Velem is történtek kellemetlen vicces szítuk, egyszer nagy mamám be ment a mosdoba, én nem nem tudtam hogy ott van és rá nyítottam. Az volt életem legdurvább kellemetlensége.xd

2020. ápr. 29. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!