Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyanokat, akik az...

Ismertek olyanokat, akik az öregségi nyugdíjminimumot kapják csak? Nekik miért lett ilyen alacsony a nyugdíjuk? Hogyan éltek aktív éveikben? Milyen emberek ők, milyen tulajdonságaik vannak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy a minimum, de olyasmi. Apósom. Pincér volt. A minimum minimumjára bejelentve. A nyolcvanas években kifejezetten jómódú volt a jattokból. A tulajdonságai nem tudom, hogy jönnek ide.
2020. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem ismerek.


Nyilván feketén dolgoztak (akkor nem gondolva a következményekre...), vagy háztartásbeliként voltak otthon, vagy hasonló...


Nehéz általánosítani, hogy miylen emberek ők, de egy tulajdonságuk biztos: nem terveztek előre...

2020. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt a nagymamám. Nagyszerű ember volt. Beáldozta magát és végig ápolta a családot amikor lerobbantak, a férje szüleit, a saját szüleit és a férjét is ő ápolta vagyis az ápolási díjnak nevezett alamizsnát kapta az államtól.
2020. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagymamám is ilyen. Eleve elveszett néhány éve a rendszerváltás környékéről, illetve volt néhány év, amíg az idős férjét ápolta otthon, majd a dédimamámat. Ma nincs túl sok nyugdíja, de szerencsére annál szeretőbb a családja.
2020. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyai nagyanyám járt így, kántor volt 14 éves korától, falun, a papok meg összevissza jelentették be. Sose gondolta, hogy átverik, bízott az egyházban. Nem tanult tovább, nem értett az adózáshoz.
2020. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!