Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek a török pasik?

Milyenek a török pasik?

Figyelt kérdés

Milyen természetűek?

Milyenek a magyar nőkkel?

Milyen oldalakon/helyeken lehet őket megtalálni?

Milyenek egy párkapcsolatban?

Amelyikre tudtok válaszolni azt megköszönöm!☺️Akinek van tapasztalata velük vagy valamilyen története arra is kíváncsi vagyok ☺️



2020. ápr. 30. 12:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Amíg meg nem hódítanak, addig mézesmázosak. Utána meg a fejedre húzzák az abaját és beszabakyoznak...DE CSAK KERESD ŐKET.


Okos ember a más hibájából tanul, a hülye a sajátjából sem! :-)))

2020. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Balatoni srác^ ***** válasza:
59%
Szerintem nem sok mindenkinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata...:D
2020. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 Csak kíváncsi vagyok hogy milyenek,mivel nagyon megosztó vélemények vannak erről a témáról ☺️
2020. ápr. 30. 12:40
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Én sokat beszélgettem török nőkkel nyelvtanulás miatt. Többségük nem kedvelik a török pasikat, de persze vannak ott is jók, nem lehet több millió férfit egy dobozba tenni.


Nagyrészük körül van metélve egyébként.

2020. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell neked Effendi? :) Magyar pasi nem jó??
2020. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Én annyit tudok, hogy a törökök mindig átvernek valahogy :D

Életemben egyszer üzleteltem törökkel és akkor is bebizonyosodott, hogy valóban próbálják átverni az embert még ha nem is nagy dologban de azért mégis :P

2020. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Menj kebabos török büfékbe, ott találsz sokat... :-)))
2020. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Az ismeretségi körömben 3 példàt láttam:


1. Németországban élnek mindketten, a srác is elnémetesedett. (Ez a ritkább)

2. Külsőleg úgy tűnik nekem, hogy boldog házasságban élnek, de: a lány áttért az iszlámra, fejkendôt visel, iszlám hitre neveli a gyerekeit, napi többször is imádkoznak, törökül beszélnek. Teljesen olyan lett, amilyennek a férje akarja.

3. Szült egy gyereket, de rossz volt a sora a férje mellett, el akart vàlni, de nem engedték neki, a gyereket az apa elvette, hogy ő nevelje. Végül nagy nehezen sikerült az anyához visszajuttatni a kicsit, Magyarországon él azóta az anyuka. (Udvarláskor mézesmázas volt a pasi, még a lány rokonainak is drága ajándékokat vett. Elhalmozta mindennel: addig, amíg nem vette el. Utána az volt, amit a férfj akart)


Nem lehet megmondani előre, hogy egy “pasi” milyen lesz később.

2020. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%

Nekem kulsore pont a zsanerem a tipus, viszont ha fizetnenek sem kellene egy sem, azok utan h milyeneket ismerek, inkabb tavol tartanam magam a tobbitol. Persze nyilvan nem mind olyan akaratos, fafeju, ontorvenyu.

Az a baj h amit az Ezelben meg a Szulejmanban latsz, az nem jelenti azt hogy mind hosszerelmes, romantikus, szenvedelyes, stb.

A kulturalis elteresek miatt nagyobb esely van arra h egy vegyes kapcsolat rosszul sul el. De ez igaz lehet egy masik europai nepbol szarmazo parosra is, nem csak a torok/arab/ etiop stbre.

Igazabol magyarbol is kifoghatsz rosszat.

2020. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Aljasok. Szerelmet hazudoznak, imádnak, miközben elvesznek egy hazai r_ngyót, és te csak a netről tudod meg, hogy pofára estél.
2020. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!