Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Benneteket is megrendített a...

Benneteket is megrendített a Lópici Gáspár alakját megformáló színészlegenda tragikus halála?

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 16:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2020. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit. Nagy kár érte, nem ezt a halált érdemelte. Nekem a piócás ember az örök kedvenc alakítása.
2020. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
32%
Eddig nem is tudtam, hogy létezik, mint sokan mások se. Tragédia, ami vele történt, de az átlag embernek ez ugyanolyan hír, mint a többi
2020. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Ott már az élet is megrendítően tragikus volt.
2020. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%
Még soha nem rendített meg egyetlen híresség halála sem.
2020. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Tragikus, de más hasonló esetről is tudok nem ismert embernél.
2020. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
35%
Szerencsetlen hogy mondta a reklamban hogy faj a fejem faj a fejem...megkapta...senki nem kivanta...
2020. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Kemenykalap krumpliorr nagyalakitas volt RIP.
2020. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Meghalt szörnyű körülmények között, ez tény, de akihez nincs érzelmileg közöm, annak a halála csak hír, semmi több. Nem ismertem, mint embert, nem szerettem és nem is utáltam. A halála olyannyira sajnálatos, mint mindenki másé, aki a halálával megsiratta a szeretteit.
2020. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%

Én osztom mind a két véleményt. Hiszen egy olyan ember halála akit nem is ismertem és szinte azt se tudtam kicsoda. Viszont egy ember se érdemel ilyen halált, szóval részben már ott is elszomorított picit a hír. Utána tudtam csak meg, hogy ő játszott az indul a bakterház című filmben, amit már rongyosra néztem és így azért kicsit mondhatni megrázó volt, hiszen tetszett az az alakítása és így kicsit a szívemhez nőtt.

Maga az is hogy öreg volt már, tisztes kort megélt. Járt volna neki egy jobb halál, ha már mindenképp eljött az ideje.

2020. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!