Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az új dizájn miatt van ennyire...

Az új dizájn miatt van ennyire kevés válasz most?

Figyelt kérdés
Koràbban ebben a kategóriában ha kiírtak egy kérdést, olyan 1,5 percen belül jött válasz. Ma délelőtt is. A dizájn váltás miatt nincs most senki?
2020. máj. 12. 16:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én meg még mindig keresem, hogy mit jelentenek azok az apró számok? Van egy a nick név mellett, és nekem van még egy a megválaszoltjaid szöveg mellett. A név melletti azt tudom, hogy Szintek és jogosultságok, és a szám az aktuális szintemet mutatja. De hol lehet utána olvasni, hogy milyen szintek vannak, stb??
2020. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
1-2 napja volt olyan, hogy a kategóriákon belüli első oldalon szinte egy kérdésre se volt válasz.
2020. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én először azt hittem, hogy nem tudja rendesen betölteni a telóm, azért ilyen...😂😂
2020. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen. Én is csak görgetem a kérdéseket, nincs is kedvem megnyitni. Valami nagyon nagyon zavar ebben az új felületben.
2020. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 nemaRendőrség ***** válasza:
78%

Gusztustalan flat design.

A régi oldalnak még volt lelke. Nem egy műalkotás volt, de használhatóbb.

Sok jó újítás jelent meg, de a kinézet elrontja. Lassan, egyesével kellett volna bevezetni

2020. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Anno mikor volt egy újítás,az teljesen enyhe változás volt,persze hogy mindenki megszokta.De ez katasztrófa.Ezt már nem tudom megszokni,ennyi erővel mehetek más egyéb car oldalra is,amit egy 13 éves összedob.

Marha régóta tagja vtam ennek az oldalnak,nem vtam függő,de általában kis ablakban mindig itt volt a gépemen,mindig belenéztem.Na most ennek lőttek.Meg szerintem így gondolkodik az emberek többsége is.Még 1-2 napig benézek ide,hogy lássam mi az emberek reakciója,aztán onnantól kezdve talán fél év múlva egyszer visszanézek,hogy ugyanilyen hányadék maradt-e az egész.

2020. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát én a normális felületen már pár órája itt lógnék, most csak azért vagyok itt, mert filmet másolok USB-re. De örülök, mert így könnyebb lesz leszokni az oldalról.
2020. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Bántja a szemem ez a ragyogó, világos háttér. Nem átlátható, mint a régi volt (olyan ez, mintha összebeszéltek volna az e-kréta fejlesztőjével).

Ráadásul régebben mindig megdobbant a szívem amikor megjelent a piros üzenetjel, mert beszélgetek valakivel már jó ideje. Most alig látható, olyan mint az általad megválaszolt kérdéseknél a jel. Annak meg nem látom sok értelmét mert attól, hogy válaszoltam, még nem biztos, hogy követni akarok minden kérdést.

2020. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem könnyezik a szemem az oldaltól.
2020. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

En Operat hasznalok keresonek, es eloszor nyitottam meg a gyakorit(amugy chrome-on gyikoztam) mindegy.

Amikor meglattam az oldalt, azt hittem, hogy az Opera nem jelenti meg rendesen, es valami regi verziot hoz be nekem.

Ez kb a 2000-2005 stilus.

2020. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!