Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozzak vagy tanuljak a...

Dolgozzak vagy tanuljak a csúszott féléveimben?

Figyelt kérdés
Sajnos csúsztam a programozó képzésben, amiben jelenleg részt veszek. Az a probléma, hogy már huszas éveim közepét taposom, és saját tőkéből kellett fedezzem a nappali tagozatos tanulást, ami félévre ki volt szánolva, hogy mennyi lesz épp elegendő. Már nagyon vágyom rá, hogy normálisan keressek és ne kelljen sakkozni a pénzzel, de nagyon rosszul érint, hogy nem lesz meg a papír, nem fejezem be, amit elkezdtem. Ti mit tennétek a helyemben? Egyébként nem diplomás képzés, hanem foszk.
2020. máj. 13. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Valahogy teremtsd meg az anyagi feltételeket és tanulj
Kezdj el dolgozni.
12 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Ööö direkt a programozás topikba tettem be a kérdést, mert az ITI nem úgy működik, mint egy átlagos ipar. Máshoz fel kell a papírt mutatni, de itt egy picit másképp működnek a dolgok, főleg a tudás számít, és sokan nem ismerik, csak az általános berögződést, hogy papír kell a rajtvonalhoz. Most, hogy áttette az admin, így nem csak a szakmabeli tapasztalatokból fogok választ kapni.
2020. máj. 13. 12:14
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérem csak a szakmabeliek szavazzanak, szóljanak hozzá, akik ismerik az IT-ban a kiválasztási folyamatokat.
2020. máj. 13. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Így nem látom sok értelmét nappalin tanulni.

Dolgozz és mellette tanulj.

2020. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En szeptemberben mentem at levelezore, passzivra. Csak egy tipp.
2020. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!