Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Exem anyukájától nem volt...

Exem anyukájától nem volt lehetőségem elköszönni. Úgy gondoltam, mivel nemsokára születésnapja lesz, felköszöntöm SMS-ben és még azt hozzá teszem,hogy köszönök mindent! Ez jó ötlet, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan viszonyban voltatok, szerintem nem probléma. De nem egy, nem két embert ismerek, akik az ex szüleivel évekig tartották még a kapcsolatot, szóval nem látom be, miért kéne elköszönnöd...
2020. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
71%
Csak simán kívánj boldog szülinapot.
2020. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha egyébként beszélő viszonyban vagytok, akkor oké, de ha csak úgy a semmiből előhozakodsz egy ilyennel, az furcsa lehet, és az illető hozzáállásától függően kelthet a hamis reményektől a gyanakvásig bármit.


Ha vége mindennek, akkor érdemes inkább ezt is hagyni.

2020. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha nincs jelenlegi párod, akkor miért ne, ha jóban voltatok és el akarsz tőle köszönni. A születésnapja egy jó alkalom. A lányom például sokáig írtak egymásnak a szülővel FB-n.

Ha ti a pároddal megszakítottátok a kapcsolatot, nem feltétlenül muszáj az anyujával is. Ha végleg vele is meg akarsz szüntetni mindent, akkor köszöntsd fel búcsúzóul (mivel nem volt rá lehetőséged), és köszönd meg. Szerintem szép gesztus. De csak akkor, ha te is akarod és őszintén hálás vagy neki.

2020. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem maradtunk beszélő viszonyban. De anno sokat voltam náluk,sokat beszélgettünk,és mindig kedves volt velem. Ezért gondoltam,hogy írnék neki.

Annyit,hogy boldog születésnapot és köszönök szépen mindent.

Viszont attól tartok,hogy az exem ezt valami próbálkozásnak vagy hogy is írjam venné.

2020. máj. 13. 15:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!