Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem állitják vissza az...

Miért nem állitják vissza az oldalt a régi,bevált,közkedvelt formájára?

Figyelt kérdés

A többség meg is szavazta itt az oldalon a régi verziót és mégsem történt meg a visszaállitás,miért nem?

A felhasználók akarata,véleménye nem számit semmit sem?



2020. máj. 20. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Mert ez a új kinézet sokkal jobban kezelhető mobilról. És gépről sem reménytelen. Meg gondolom, sok idő és pénz is van benne.
2020. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt is meg lehet szokni. Még gépről is.
2020. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Mert ez jobb.
2020. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom.engem a terjedelem zavar csak.

De annyi minimum lehetett volna bennük, hogy a felhasznàlo vàlthasson màs nézetre ha akar.

2020. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

"A többség meg is szavazta itt az oldalon a régi verziót és mégsem történt meg a visszaállitás,miért nem?"

Egyrészt eleve minden bizonnyal csak a felhasználók egy jelentéktelen töredéke szavazott egyáltalán.

Másrészt hogy néhány felhasználó egymás között miről szavaz, annak milyen hatással kéne lennie bármire? Ha otthon összeülünk a családdal, és többségi szavazással eldöntjük hogy Magyarország mostantól német gyarmat, szerinted mi fog történni és miért?

2020. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

Mert ez a új kinézet sokkal jobban kezelhető mobilról

Erdekes, a legtobb panasz szerint pont mobilon a legpocsekabb. Engem is ott zavar a legjobban.

2020. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Eloszor nekem sem tetszett. Sokaig orultem, hogy a gyakori az egyetlen, ami kiskoromota ugyanaz. Aztan sajnos megvaltozott. De amugy eleg kezelobarat. Szerintem jobb mint a regi.
2020. máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy idő után beletörődik az ember, hogy ez van.
2020. máj. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked vált be! Nekem is az az egyetlen problémám az új küllemmel, hogy túl világos, - nem választhatok ki egy (mondjuk) közép szürke hátteret sötétkék betűszínnel. Egyébként pedig sokkal kezelőbarátabbnak vélem, mint amilyen az elődje volt. Azt pedig el lehet felejteni, hogy olyan dolgot le lehet bármilyen téren is tenni az asztalra, amelyre minden azzal kapcsolatba kerülő ember elégedetten rábólint. Magyarországon pedig hatványozottan igaz ez, - mindig fogsz találni néhány ügyeletes hülyét vagy hőbörgőt! Sokan vannak úgy, hogy ami nem az ő költségükre megy, az "Hadd szóljon!", de ha nekik kellene valamit tenni, akkor tátogva tiltakoznának! -Villany, gáz, víz, klíma, ajtó, - ha nem az enyém, mehet egész nap vagy éjjel-nappal nyitva lehet...
2020. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát akkor akinek nem jön be,akkor az vagy alkalmazkodik vagy offolja magát. Azért kár a régiért.

2020. máj. 21. 21:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!