Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltatok volna?

Mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

(Ha rossz a kategória,előre is bocs.)


Szóval.


Tegnap M3 pótló.Az Ecserinél felszállt két idénbarnult fiatalember,akik azonnal hangoskodni kezdtek,dobogni,verni a busz oldalát,majd az egyikük néhány bokszoló mozdulat után elkezdett a kapaszkodón húzodzkodni. A következő megállónál a fél busz leszállt,köztük én is.


Mit gondoltok az ilyen helyzetről? Ti mit csináltatok volna?


Köszi a válaszokat!


2020. máj. 23. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is leszálltam volna, jobb a békességet megőrizni.
2020. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ültem/álltam volna tovább. Ha meg balhézni lett volna kedvük, hamar elvettem volna azt. Persze ha nem vagy teljesen biztos az önvédelmi képességeidben, jobb elkerülni az ilyesmit. Inkább hidd magad gyávának ezért, mintsem mások Téged halottnak.
2020. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de rühellem az ilyen kis kakaógengsztereket.

Amúgy szerintem én is leszálltam volna. Más se hiányzik az életemből, minthogy még jól meg is verjen valaki, csak úgy passzióból.

2020. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leszállás lett volna. Félelmetes, ami mostanában megy...
2020. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jó hogy le szállok.
2020. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!