Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozni szeretnék, de nem...

Dolgozni szeretnék, de nem találok nyári munkát?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Diákként menj diák munka központba. Diáknavi, MelóDiák, vagy ami van a környéken.
2020. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincsen diákszövetkezet a környéken olyan közelségben, ahová meg is tudnám oldani a rendszeres bejárást... Úgymond "nagyon vidék", ahol élek. Ez a baj.
2020. máj. 23. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

#1 vagyok

Én egyszer egy pesti diákszövetkezetbe regisztráltam. A szerződést postán küldik, és tudnának onnan munkát ajánlani a közeledbe.


De van,hogy ha bemész egy kisboltba és megkérdezed, hogy keresnek-e kisegítőt, munkatársat, akkor szivesen felvesznek, de ha van közeledben TSZ, és nem zavar az állat szag oda is keresnek, és ott lehet kézhez kapod a pénzt(ismerősöm így kapta)

2020. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Ja és ha be tudsz ilyen diákszövibe regisztrálni, előtte kérdezd meg hogy. A közeledbe keresnek e valahol munkaerőt
2020. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Vidéken laksz?

Hát a legkönnyebb dolog.

Végigkérdezed a falut, ismerőseidet hogy van e munka valahol. Biztosan lesz.

2020. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Városban lakom, csak éppenséggel a semmi közepén és nincs itt semmi. Szóval itt pl. nincsenek mezőgazdasági munkák sem (régen lehetett járni címerezni, de már az sincsen), nem tartanak állatokat, sem semmi ilyesmi. A vendéglátás és turizmus is kimerül egy-két fagyizóban, étteremben stb., de ide ugyanúgy nem kell diákmunkás, mert állandó munkaerő van (a nagy részük családi vállalkozás), nincsenek szezonok.
2020. máj. 23. 16:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz végig a településeden boltokat, éttermeket, vagy akár a környéken is, ha helyben nem találsz semmit, vagy próbálj homeofficeos munkát szerezni (én már nem élek magyarországon, de öcsém szerzett magának valami adatrögzítős cuccot, asszem melódiáknál - délmagyarország)
2020. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Idén nem valószínű sok diákmunka lehetőség ,a járvány miatt sok a munkanélküli,diákmunka pl a vendéglátás,de ott most még az állandókat is elküldték...
2020. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mezogazdasagban biztosan talalsz nyari munkat.
2020. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha legalább egy megyét megsúgnál, előrébb jutnánk...
2020. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!