Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Menő vagyok, ha a kocsimból...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Menő vagyok, ha a kocsimból rockzene bömböl?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy autót. Az első, amit szereztem bele, egy normális fejegység és egy mélyláda. Fontos nekem a zene és a hangzás.


Mindenkinél vagy ezt a nagyonkirályvagyok gengsztervagyok magyar, rapnek nem nevezhető fost (azért, mert anyád leküldött parizerért a cébéába, még nem vagy utcagyerek), vagy a szerencsétlen umcaumcát (amit körülbelül 15 perc alatt szerkesztem meg itthon Reason-nel) hallom kiszűrődni az autóból.


Én meg megyek, és bömböltetem azt, amiben még igazi hangszerek játszanak. Menő vagyok?


2020. máj. 27. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, menő vagy.
Ja, ez tök menő!
Nálad menőbb nincs!
A rock örök és halhatatlan
Nem vagy menő. Király vagy!
15 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Te legalább nem az az átlag vagy aki a szokásos tuctuc és egyéb baromságot hangoztatja amit írtál is hanem normális zenét.


Nekem vegyes a zenei ízlésem, de adom hogy az igazi hangszeren játszott zenék az igaziak ezzel egyet értek. A bömböltetéssel már kevésbé értek egyet akármi is az.

2020. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de attól, hogy te más zenével gizdázol, attól még egy nagyszájú komplexusos hülyegyerek vagy. Ez a szavazásodból is meglátszik.


"amit körülbelül 15 perc alatt szerkesztem meg itthon Reason-nel"

Oké, leültetlek a Fruity Loops elé, és csinálj nekem 15 perc alatt egy igényes, minimum 8 perces minimal track-et, de ha nem sikerül, szétrúghatom a segged?

2020. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nem a tuctuc szól belőle még csíra vagy. Nem azért, mert rock, mert az tényleg király, hanem a bömböltetés miatt és mert arra vered a melled, hogy rockot hallgatsz. Wooooooooow micsoda teljesítmény.
2020. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

FL-el is szórakoztam. Azon lehet, nem 15 perc alatt sikerülne, hanem mondjuk 30.


Ja, minimal? Az 5 perc. 4-5 sáv egy "igényes" minimal zene.


Rave-ben utaztam régen, szerintem nem tudsz újat mutatni.

2020. máj. 27. 21:53
 5/25 A kérdező kommentje:
#3 Hirdetni kell, mi az igazi zene, máskülönben ezek a miszterbasztán nevelkedett fattyak sosem tudják meg.
2020. máj. 27. 21:56
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A bömbölő zene nem menő, hanem szánalmas, mindegy milyen műfaj.
2020. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Metionin ***** válasza:
100%
Kocsiból zenét bömböltetni gáz, tök mindegy hogy milyen zene.
2020. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
5: más zenei ízlését leszólni, mert "nem igazi zene" már megbocsáss de ultragáz. Ennyi erővel a rock fos, mert az igazi zene az a klasszikus zene, takarodj operába.
2020. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Eleve gáz ha azért bömböl az zene az autóban hogy felfigyeljenek rád. Ezt hívják kispöcs komplexusnak.
2020. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Az igazi zenét hangszerekkel játszák! A rockot hangszerekkel játszák. Az umcaumcát számítógéppel.


70F

2020. máj. 27. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!