Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szakìtàst, válást megbàntátok...

Szakìtàst, válást megbàntátok már életetek során?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ha valami nem megy akkor nem kell erőltetni.
2020. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Rossz volt egy darabig, de sosem bantam meg egyik szakitast/elvalast sem.

Persze mindig morfondiroztam, hogy lehetett-e volna maskent, de ezek csak segitettek a feldolgozasban.

Tovabb kell lepni, mast ugy sem tehetsz ... csak a kaposzta jo melegitve.

2020. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem bántam meg, igaz mégcsak nem olyan régen történt a szakítás. Ettől független tudom, hogy jó döntés volt. Elmúltak az érzelmek, a kémia sem működött már, szinte már csak haveri érzéseket tápláltam a párom iránt. Ha tovább folytajuk.. csak az időnket veszteggettük volna. Szerencsére ő is egyetértett a dologban, így nem haraggal váltunk el egymástól. Most pedig már csak idő kell, hogy mindketten túl jussunk a feldolgozáson.
2020. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASegélyember ***** válasza:
Exem azt állitja hogy megbánta de nem érdekel. Hazudik, társkeresőzik, ráír osztálytarsaira, kurvákat hivogat. Ír, mert azt hiszi hogy engem majd megkap de nagyon ráfázott. És még azt mondta hogy én nem kellek majd senkinek, pedig kettőnk közül ő van csak egyedül.
2020. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a halogatását viszont nagyon
2020. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hàt en 16 voltam mikor el kellett volna ahoz költöznöm hogy együtt maradhassunk az akkor 18 éves baràtommal mert neki muszàj volt költöznie messze. Anyàéktol meg is kèrte a kezem hogy együtt maradhassunk de nem engedtek.

Amolyan Romeo Juliàs volt az egesz öngyilkossàgi kiserlet a részèröl meg könnyes bucsuk meg tartotta bennem a lelket, hogy majd talàlok màst stb.

Hàt azota sem talàltam normalis vagy ilyen mély kapcsolatot.


Most megtehettem volna hogy 16 évesen màrcsak azért is nyakamba veszem a vilàgot es elmegyek, habàr lehet a rendörsèggel i hazahozattak volna vagy balhe balhé hàtàn de csak kialakult volna hogy együtt maradhassunk, nem tudom bànjam e.

Mert nem tudom mi lett volna velem vagy belölem késöbb felnöve ha 16 évesen érettségi elött plane, elköltözöm jopàr km rel arrèbb egy 18 èves sràccal es elkezdek egy felnött életet full tapasztalatlanul kb mint tojàshejjal a fenekemen kirepülni a csalàdi fészekböl a kemény életbe.

De mivel most tudom hogy milyen sz.r eletem lett felnötten, igy ezzel a tudàssal lehet megprobàlnàm ujra azaz hogy megyek csakazértis. De nem tidom hogy cseberböl veder lett volna e igy sem.

2020. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

*a sràc intézetis volt es 18 évesen mennie kellett.

2 évet jàrtunk igy 14-16 éves koromig abban az öszinte kéklagunàs szerelem szintjén.

2020. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 most,hogy felnott vagy ujrakezdhetned/ vele, ha ilyen fontos volt mindkettotoknek, nem?. Nem is irt azota?
2020. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

El van tünve.

Az anno intézetis tàrsai sem tudnak rola semmit, közösségi oldalakon nincs.

A vez.neve ès keresztneve is pedig tipikus olyan,amiböl van az orszàgban talàn több szàzezer is.

Plusz nem is nagyon keresem, mert lehet azota csalàdja van, én azzal szerintem nem is akarnék szembesülni valahogy.

2020. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Èn azt bántam meg, hogy nem tettem meg eddig! Ha már elgondolkodik valaki a szakításon/váláson, ott már valami baj van.
2021. jan. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!