Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy gond ha 17 évesen szűz...

Nagy gond ha 17 évesen szűz vagyok ?

Figyelt kérdés
Már az majdnem az összes barátom már elvesztette, és engem már zavar hogy még az vagyok.. Valójában nagy gond ?

2020. jún. 1. 20:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Nem gond.
2020. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már gond
2020. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően semmi gond!

De gondolkozz el azon, hogy hozzájuk képest mit csinálsz másképpen!

2020. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ugyonazt, csak valamiért nem jön össze.
2020. jún. 1. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Jajj, dehogy gond mert elvben 18 alatt nem közösülhetnél.

Vagyis egyáltalán nem vagy lekésve semmiről!

2020. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Semmiről sem késtél még le!

Ne érezd magad kevesebbnek, mint az, akinek ilyen idősen már több esete is volt. Ami késik - nem múlik.

2020. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem gond.


Én 14 évesen vesztettem el, de utána igazán 21 évesen éltem ki magam előszőr egy komolyabb kapcsolatban.


Szóval kb olyan mintha meg sem történt volna 14 évesen. Visszatekintve teljesen mindegy, hogy akkor elvesztem-e vagy sem. Csak annyiban volt jó, hogy akkor tettem, hogy utána már nem görcsöltem, hogy "szűz vagyok".


Te se gondolj bele sokat. Nem annak van jelentősége, hogy mikor veszted el a szüzességed, hanem mikor kerülsz valakivel olyan intim kapcsolatba, hogy kitudj telejsedni szexuálisan.


Meg amúgy is évek múlva rájössz majd, hogy túl van misztifikálva a sz-x és hogy közel sem olyan nagy dolog, mint ahogy azt a társadalom beállítja. Persze, jónak jó stb... de ne várd hogy utána hírtelen más ember leszel vagy óriási változás történik a világnézetedben stb... ez csak sz-x, nem nagy dolog.


Szerintem az a gáz, ha +25 évesen szűz valaki és amúgy rengetegen azok abban a korban, szóval még azt sem lehet mondani, hogy bármiről lemaradtál.

2020. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Bőven lesz még lehetőséged szexelni. Nem vagy elkésve, sőt, legalább lelkileg is érettebb leszel, és jobban fogod élvezni.
2020. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem gáz.
2020. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Nemhogy örülnél neki, hogy te nem vagy egy agyatlan kúrógép, mint a kis társaid, akiknek azért olyan kicsi az agyuk, mert a micsodájukban hordják.
2020. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!