Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is volt már flegma/meg...

Veletek is volt már flegma/megalázó egy orvos?

Figyelt kérdés

Ma vissza mentem ab sebészetre kontrollra,mert megvan zúzódva a kezem.

Erre flegmán majdnemhogy elküldött a p*ába..meg se nézte,semmi..egy hete vagyok vele itthon (vagyis 5napja)

Erre azt vágta a képembe,hogy a munkahelyi balesetet mindenki húzni akarja,ne nézzem hülyének..azt kívánom neki érezze ő is ezt a fájdalmat!!!plusz azt is odavágta,hogy nem is érti miért nem ahhoz az orvoshoz mentem vissza aki először látta a karom..(minden nap más ügyel..)


2020. jún. 5. 16:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
majdnem az összes főorvos flegma, meg a nővérek is azok
2020. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Meg ha csak flegma lett volna...

A lanyom 3 evig nem tudott jarni ugy elintezte.

2020. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

De ők elvárják ,hogy tömjük a zsebüket..

Előttem szóló,mi történt?

2020. jún. 5. 17:44
 4/38 anonim ***** válasza:
52%
Direkt felrekezelt csipoficam, mert nem penzeltuk.
2020. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
18%
Orvos vagyok, vannak bunkó kollégák, de aki csak ilyennel találkozik ott bizony masszívan az illetőben van a hiba.
2020. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
75%
Én orvostanhallgató vagyok, velünk is előfordul, hogy egy-egy büdös tahó tart gyakorlatot. Abban egyetértek, hogy nem biztos, hogy az orvosokkal és az egyéb eü szakemberekkel van a probléma, ha egytől egyig mindenki bunkó valakivel. Összességében több normális, kedves, elhivatott orvossal találkoztam eddig, mint bunkóval.
2020. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak latod, nalunk eleg volt egy szornyeteg hogy tonkretegye a lanyom. Es ahogy utolag kiderult, meg sok mas gyereket is.

A tobbi kezeloorvos tenyleg rendes volt.

2020. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
39%
Azért az ilyen tönkretette storykat én nem igazán hiszem el. Történt feljelentés? Nem? Akkor miről beszélünk?
2020. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer volt csak ilyen élményem. Még úgy 7 évvel ezelőtt eltört a talpamban egy csont túrázás közben osztálykiránduláson. Itthon bementünk az ügyeletre 2 nappal később, ahol az orvos tapogatta a lábam, de pont nem ott ahol fájt. Közölte, hogy nem érti miért mentünk be és hogy egy 16 éves fiút miért az anyja viszi az ügyeletre, mehettem volna egyedül is. Miközben nem tudtam ránehezdni a jobb lábamra, csak a sarkamon tudtam járni és 20 km-rel arrébb éltem a kórháztól. Majd bunkó módon közölte, hogy azért elküldenek röntgenre, mert az a szokás ilyenkor.

Miután már ott volt előtte a röntgenfelvétel, hirtelen rohadt kedves lett és segítőkész. :D

2020. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Akkor ne hidd el. Csak akkor lehet igaz ha feljelentettem?

Tul keson kaptunk eszhez hogy mit csinalt. Utolag nem tudom bizonyitani, es ugyvedre sincs penzem, vele ellentetben.

2020. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!