Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet "legyőzni" egy...

Hogy lehet "legyőzni" egy internet trollt?

Figyelt kérdés
Vissza lehet neki "trollkodni" valahogy?

2020. jún. 9. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
persze. csak legyenek jó visszavágásaid. az internet trollok se olyan nagy emberek.
2020. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem reagalsz ra, ezek alapvetoen csak figyelemre vagynak, es h hergeljek a nepet ha figyelmen kivul hadjak oket akkor erzik magukat legrosszabbul.
2020. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1# Van esetleg konkrét példa? Mivel lehet visszavágni? Kontextusfüggő, hogy érdemes-e egyáltalán?


2# Ezt már hallottam, de én legalábbis ezt nem tudom minden szinten érvényesíteni. Ha valami nagyon gusztustalan dolgot nyög be egy ilyen visszamaradott, azt nehéz figyelmen kívül hagyni.

2020. jún. 9. 13:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

az a legbosszantóbb az ilyeneknek ha nem foglalkoznak velük, ignorálják őket.

még a bannoltatás sem jó, mert azt is kihívásnak veszik ha kitiltották őket valahonnan, akkor azonnal új fiókot hozzanak létre.

Át kell görgetni a trollon és kész.

Néha vannak kifejezetten értelmes trollok és jó poénokat dobnak be, azon azért lehet röhögni :D Meg ha két marha egymásra talál... :DDDD


Az lehet számukra elrettentő talán ha kideríted hol lakik és megjelentek nála személyesen.

2020. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is legjobb, ha ignorálod, nem foglalkozol vele. Ha mindenképp válaszolni akarsz, akkor is fontos, hogy ne vedd fel a stílusát, csak tényszerűen, röviden és kulturáltan reagálj. (Tudod, ne hagyd, hogy elcsábítson a sötét oldal. :))
2020. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igyekszem akkor átgörgetni az ilyet.


4# "Az lehet számukra elrettentő talán ha kideríted hol lakik és megjelentek nála személyesen."


Asszem ez nem opció :D

2020. jún. 9. 13:56
 7/11 pappgr válasza:
100%
A troll vágya hogy figyelmet kapjon, hogy pocsékolja az idődet. Az egyetlen mód ahogy megnyered a küzdelmet, az hogy nem játszol. Ne válaszol, ignoráld, némítsd le vagy blokkold. Éljen benned a tudat hogy pont elég büntetés neki hogy nincs élete. Az egyetlen érzésed iránta a sajnálat legyen.
2020. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Játékban? Szarrá szivatod, de nem írsz semmit chat-ben és nem is reagálsz arra amit ír. Garantáltan le fog olvadni, mivel nem tudja te hogyan érzed magad ebben az adok-kapok szivatósdiban (hogy most mérges vagy-e vagy nevetsz rajta). Ha kétségek között tartod, az legyilkolja szép lassan. Vagy, hagyod a francba mert nem ér annyit.
2020. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


8# Elsősorban fórumokra gondoltam, azon belül is a GyK-ra :)

2020. jún. 9. 14:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld a konkrét eseteket, hátha több szemszögből más lesz kicsit! :)
2020. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!