Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lopták már el valamiteket?

Lopták már el valamiteket?

Figyelt kérdés

Mi volt az? Nagy értékű volt?


Meg lett a feltételezett tettes?


2020. jún. 11. 12:52
1 2
 1/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
25%
Motor. Nem, a rendőrség ilyenre nem nagyon ad, biztos 1 nap után már darabokban is volt.
2020. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Telefont, pénztárcát többször is, egyszer pedig egy nyaralás során ellopták a hátizsákom majdnem minden cuccommal.

Nem lett meg a tettes egyik esetben sem.

2020. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Még általános iskolába jártam, a könyvtárban voltunk és a cipőket kint, a könyvtár előtt kellett lerakni. Az egyik lány Osztálytársam, akivel azt hittem tök jó barátnők voltunk ellopta a FÉL pár cipőmet. Minek neki fél pár cipő? És mi baja volt velem?

Ezekre a kérdésekre nem tudom a választ. Sajnos nem vallotta be, hogy ő tette, de mindenki tudta, hogy ő volt. Két bizonyítékom van rá. Első: a tesó mást mondott, mint a csajszi. A lány azt mondta egy 4. Kislány lopta el, mert a bátyja látta őt egy csomó cipőt vinni. Viszont a tesója aki elvileg látta azt 4-est, azt mondta, hogy ő csak az én osztálytársamat látta, azaz a húgát. Második bizonyíték: nem ez volt az első, hogy lopott, tanárok pénzéből, tőlem könyvet, stb.

Ja és délelőtt még nyalizott is nekem.

Szóval ennyi.

A cipőm azóta se lett meg.

2020. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Biciklit. Nem lett meg, minden bizonnyal mire eljutottam a rendőrségig, már darabokban volt valahol :/
2020. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Mondjuk azóta a lábam egy csomót nőtt, nem is lenne jó a cipő. :D

Akkor voltam 3. Osztályos. Most vagyok 12-es.

2020. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az összes irataimat, ami a kabátomban volt semmi nem lett meg
2020. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hozzánk betörtek, laptopomat vitték el, tele emlékekkel, képekkel
2020. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy alsogatyat, meg a katonasag idejeben.

A telefonomat is akartak, de az nem jott ossze.

2020. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ékszert, pénzt, sajnos, többször is. Mindig közeli ismerős volt a tettes, csak nem volt bizonyítékom.
2020. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, pénztárcát, órát. A pénztárca hónapokkal később előkerült pénz nélkül, de addigra már az összes iratot megcsináltattam újra.
2020. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!