Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen 16...

Mit gondoltok egy ilyen 16 éves fiúról?

Figyelt kérdés

Van 1000+ követője instán, de csak 50-80 likeot kap a képeire.

Instára mindig kirakja, kivel van épp párkapcsolatba, a kapcsolatai pár hetesek. TikTokon csinál az exeivel duettet, vagy megjelöli őket, de azt azután se veszi le, miután szakítottak. Azt híreszteli ország-világ számára, hogy 12 évesen vesztette el a szüzességét, pedig nem igaz. Bőszen hangoztatja, hogy neki a belső értékek fontosak, de amikor egy nem túl szép lány ráírt, akkor elküldte a k---a anyjába, hogy hogy néz már ki. Egy lány miatt még régebben vagdosta magát, de a vágásokat úgy csinálta, hogy mindenki láthassa, és mindenkinek mutogatta, titkon az volt a szándéka, hogy majd vele fognak emiatt foglalkozni. Van egy tesója, aki a megyénkben sikeres sportoló, több díja van, még a TV-ben is szerepelt nem is egyszer, állandóan hangoztatja, hogy büszke rá, és hogy nem féltékeny és nem irigy a tesója sikerére, de látszik rajta, hogy majd megpukkad. Azt a sportot űzi, amit a tesója, de közel sem annyira jól, mint a tesója, és beképzeli magának, hogy ő mennyire jó sportoló és insta biojába is az van beírva, hogy sportoló, mert volt egyszer diákolimpián, és ott másodikak lettek a környező iskolák ellen. Sokszor bunkó.


2020. jún. 13. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szánalmas, messze elkerülném.
2020. jún. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem irigy a tesójára,de nem csak azért mert jobb sportoló mint ő hanem mert a bátty biztos több fegyelmet kapott és emiatt vágyik ennyire a figyelemre.

én az ilyen embereket sajnálni szoktam

2020. jún. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tesója lány és ikertesók.
2020. jún. 13. 01:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy kicsit nárcisztikus a gyerek, nem?
2020. jún. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Te ugye a lány ikertesó vagy, kedves Kérdező?
2020. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!