Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig kell még hordani a...

Meddig kell még hordani a maszkot???

Figyelt kérdés

Egyre melegebb van, én már nem bírom!!!

Tömegközlekedésen minden nap kötelező hordani és már rosszul érzem magam benne. Ti hogy bírjátok? Meddig kell még ez???



2020. jún. 14. 08:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Erre nem itt fogol választ kapni
2020. jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Csomóan már most sem hordják. Ha nem változik a szabály, nemsokára az emberek fognak lázadni ellene. Meg lehet fulladni benne, de még ez is hagyján... Nem tudom, ki hogy van vele, de én tiszta pattanás lettem a szám körül alatta, mert mindig bepállik... Undorító és viszket/ég/csíp/fáj folyamatosan.
2020. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Vékony vászonból csinálj maszkot, az kevésbé kellemetlen. Mondjuk nem is véd semmitől (kétlem, hogy per pillanat bármitől kellene védenie...), de így nem fogsz beízzadni.
2020. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
47%

Szerintem max 2 het. En itthon ultem 2 honapot koronaval, egyet se kohogtem. Aztan hogy jovok-megyek, es hordani kell, es lelegzem vissza a sajat bacijaimat, virusaimat, allandoan kohogok.

A mutetes betegen is rajta kellene hogy legyen a maszk...mellette meg menjen az O2, mert meg elegge alszik egy 3 oras mutet utan. Nevetseges. Rajtam van, de a betegekre, akik kulon kortermekbe vannak ugyebar most, nem szoktuk kerni, hogy vegyek fel.

A legjobb, hogy maszkban 90-nel szaturalunk, ha levesszuk, maris tudunk 98-cal.

2020. jún. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Igen, a legviccesebb, hogy mikor nekem koronám volt, akkor fel sem ismerték, konkrétan azzal töltöttem a betegséget, hogy orvosról orvosra járkáltam, mert vizsgáltak jobbra-balra, hogy mi a franctól fulladozok, meg vagyok ennyire rosszul. Akkor nem kellett maszk, ülhettem a váróteremben, bemehettem az orvosokhoz, tömegközlekedhettem... Addigra jöttek rá, hogy koronavírus volt, amikor már meggyógyultam. (Mivel januárban még nem gondoltak rá, csak márciustól, így akkor jött a nagy megvilágosodás.)

Most, hogy semmi bajom, kötelező a maszk. Röhej, komolyan. :D

2020. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

Ameddig azt nem mondják, hogy elmúlt a vészhelyzet. Én is hordom, szemüveges vagyok, így nekem is kellemetlen, mert folyton bepárásodik a szemüvegem. Hordom, ha elmegyek bevásárolni, vagy tömegközlekedem. Ki lehet bírni, nem értem, mit hisztiznek itt sokan.

Amúgy, látszik, hogy nem Ázsiában élünk. Ott egy köhintés után maszkot húznak, abban járnak-kelnek az utcán is, akármilyen meleg is van. És pont olyan maszkokat hordanak, mint amiket itthon. A lényeg, hogy TE NE FERTŐZZ MEG MÁSOKAT! Egymásra is oda kell figyelni, de ez sajnos az európai népekre nem jellemző. Nincs belénk nevelve.

Nekem semmi bajom a maszkkal. Kötelező, hordom. Ennyi.

2020. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
Egyre több korlátozást oldanak fel, szerintem ez sem lesz sokáig.
2020. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Hívd fel Kari Gerit és kérdezd meg tőle.
2020. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

"Nekem semmi bajom a maszkkal. Kötelező, hordom. Ennyi."


Gratulálok. Akkor te hordd. Mi meg már nem fogjuk. Ennyi.

2020. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Amíg azt mondják
2020. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!