Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dwayne Johnson miért reklámozz...

Dwayne Johnson miért reklámozza magát erőszakosan állandóan a médiában?

Figyelt kérdés

Harmadosztályú szinész harmadosztályú izomzattal szóval egy nagydarab nulla mégis állandóan erőszakosan reklámoztatja magát minden felületen

Miért csinálja ezt?

Ha valaki kiváncsi rá az úgyis nézni fogja aki meg utálja az sose fogja megszeretni hiába erőszakoskodik itt saját magával



2020. jún. 14. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Milyen felületeken? Mert még életemben nem láttam, hogy reklámozta volna magát.
2020. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Plakátokon,tévében, reklámokban,youtubeon például
2020. jún. 14. 20:16
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Sztem is nulla szinesz, de a testét elfogadnám.
2020. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem testépitőnek se egy nagy szám csak izmos meg nagydarab de minősége az izmainak nulla
2020. jún. 14. 20:18
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha plakátokon és reklámokon van akkor nyilván valamelyik cég felkérte, hogy legyen a reklámarca és ha már egy híresebb színész a reklámarcod akkor nyomatod ahogy tudod, hogy visszakapd az árát.

Bruce Willis arca is ott virít mindenhol, meg magyar celebeké is.

2020. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Nagy testepito lehetsz ;) Kuldjel mar magadrol kepet, had nezzunk meg teged.
2020. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6 hát nekem jóval jobb minőségem van mint Johnsonnak
2020. jún. 14. 20:30
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Fuu engem ez az ember már nagyon régóta irritál. Tv-ben is mindig van róla valami hír. Nem szimpatikus valamiért, pedig nem vagyok a "celebek,sztárok" ellen.
2020. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom miről beszélsz. A filmjeit én se szeretem ennek ellenére nagyon szimpatikus. Ezekre gondolsz? 🙂

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Én még az életemben nem találkoztam egyetlen reklámjával sem, legfeljebb olyan reklámokkal, ahol egy filmet reklámoztak, amiben ő szerepel.

Te nyilván sikeresebb testépítő vagy, és szabadkőműves összeesküvés áll annak a hátterében hogy nem téged kértek fel azokra a szerepekre.

Egyébként szerintem holt normális fazon, emberileg semmi gond sincs vele. A színészi játéka pedig egyáltalán nem rossz. Ha nem is egy Joaquin Phoenix vagy Jake Gyllenhaal, de azokhoz a filmekhez amikben szerepel, bőven jó. És nem is tartja magát sztárszínésznek, ezért nem is vállal olyan filmet, amit nem tudna megfelelő szinten megvalósítani.

De ha utálod miért foglalkozol vele? Nem ő írt itt rólad kérdést, hanem te róla. Nem érzed ez milyen ciki?

2020. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!