Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ha minél többször jut eszembe az öngyilkosság és minden ilyen alkalommal egyre erősebb késztetést érzek, hogy meg kéne tennem, szerintetek akkor előbb-utóbb tényleg meg fogom tenni?


(Nem fogok szakemberhez fordulni, ne is javasoljátok, köszönöm!)


2020. jún. 14. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:

"(Nem fogok szakemberhez fordulni, ne is javasoljátok, köszönöm!)"

Jó, akkor adok önigazolást: IGEN, megtörténHET, ha olyan alkat vagy. Figyelmet szeretnél?

2020. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nem támadó jelleggel kérdeztem, ne értsd úgy. Tényleg érdekel.
2020. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miért jut eszembe ilyesmi??

márpedig kéne szakemberhez fordulni.

2020. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ártana azért beszélni szakemberrel. Miért félsz tőle? A gyógyszeres kezelés nem egyenlő azzal hogy lezombítanak és beraknak egy málló vakolatú osztályra. Nekem is volt kezelésem, 10 évvel ezelőtt. Kihúzott a bajból, mára sikeres magánember lettem az orvosi segítségre szoruló szorongó evészavaros szerencsétlenből aki voltam. Nem árt az esetek jó részében. De ha nagyon tartózkodsz tőle, hát hajrá.
2020. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék figyelmet, te se érts félre. Inkább megerősítést...
2020. jún. 14. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld.
2020. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem keress valakit akár ezen az oldalon, akivel beszélgethetsz erről névtelenül. Szerintem egész más színben is látnál dolgokat.

Nem akarom megtippelni sem hány ember küzdhet ilyesmivel..

De szerintem jóval több mint gondolná az ember.

Én is voltam már ilyen passzban..és kívülről senki meg nem mondaná

De ismerek valakit, akitől erősebb jellemű, határozottabb és egyenesebb embert soha nem láttam..vele beszélgettem erről. Akkor döbbentem meg igazán, mikor kiderült hogy ő is gondolkodott már ezen..

Szóval nem vagy egyedül, ezt tudnod kell. És fontos, hogy pozitív dolgokra koncentrálj!

Ha másképp nem megy ,akkor csak fogd úgy fel ,hogy ma nem gondolok erre, hiszen barmikor megtehetem.Ez sokszor átsegített a nehéz időszakokon. Aztán történik valami jó és már magad sem érted hogy jutott ez eszedbe.

Ne hagyd magad az önsajnálatba süppedni és akkor van kiút!

2020. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Depressziós vagy, és az utolsó lépcsőfok előtt állsz, az utolsó lépcsőfok remélem tudom micsoda.

Ha szakemberhez nem is akarsz fordulni, akkor legalább a lelki segélyt hívd fel névtelenül!

2020. jún. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!